Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

es jau nemaz netaisos saakt piipeet.

xxx, meklee darbu, kraaj naudu un piipe rokaas ! aha.gif

Pinky! MY DAD IS AN ASSHOL! ES STRAADAAJU PIE VINJA ( Citaas Debesiis ) Vinjam pieder taa kafeiniica ( straadaaju par baarmenja paliigu ) 50 santiimi stundaa un ir norm, BET TAS PIDARAS MANI 4AKAREE ES VISKAUTKO LABU DARU VISU APKALPOJU UN VISU BLE TAS PIDARS MANI VISLAIK 4AKAREES ES SAAKU DARBU 11.00 STRAADAAJU HZ LIIDZ 17.00 VIENMEER UN 3 LS DIENAA NORM! A TAS PIDARS MAN KAUTKAA 4AKAREE UN NJEM NOST PIKJI VISLAIK! + VEEL VINSH MANI PUBLISKI APSAUKAA UTT! BLE ES IENIISTU SAVU TEETI! VINJU VAIG smiliez.de_1538.gifsmiliez.de_1591.gifsmiliez.de_1608.gifsmiliez.de_1437.gifviolent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Nee, man. Nepiesavinies manus nopelnus! Tagad zinaashu ka kaadreiz vajag aiziet uz turieni un iereekt pa tevi wink.gif

a deelj taa loha es vinju publiski pasuutiju 9 maajas taalaak vinsh mani atlaida! BET SAJUUTA BIJA LABA KAD PATEICU! laugh.gifaha.gif

Link to comment
Share on other sites

Pinky! MY DAD IS AN ASSHOL! ES STRAADAAJU PIE VINJA ( Citaas Debesiis ) Vinjam pieder taa kafeiniica ( straadaaju par baarmenja paliigu ) 50 santiimi stundaa un ir norm, BET TAS PIDARAS MANI 4AKAREE ES VISKAUTKO LABU DARU VISU APKALPOJU UN VISU BLE TAS PIDARS MANI VISLAIK 4AKAREES ES SAAKU DARBU 11.00 STRAADAAJU HZ LIIDZ 17.00 VIENMEER UN 3 LS DIENAA NORM! A TAS PIDARS MAN KAUTKAA 4AKAREE UN NJEM NOST PIKJI VISLAIK! + VEEL VINSH MANI PUBLISKI APSAUKAA UTT! BLE ES IENIISTU SAVU TEETI! VINJU VAIG smiliez.de_1538.gifsmiliez.de_1591.gifsmiliez.de_1608.gifsmiliez.de_1437.gifviolent1.gif

tavs sencis pwnz biggrin.gif vareji vinam pateikt stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

uuuh, tikko atnaacu no treninja. taa noskreejos, kaajas knapi pakustinaat varu. tagad liidz 17iem varu atpuusties biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

a deelj taa loha es vinju publiski pasuutiju 9 maajas taalaak vinsh mani atlaida! BET SAJUUTA BIJA LABA KAD PATEICU! laugh.gifaha.gif

aaa malacis! bet sencis gan tev ir diivains... dry.gif es kad pie saveejaa straadaaju vinjsh man vispaar uzmaniibu nepieveersa un bij baig ok thumbsup.gif nekaadas dirshanaas tikai pikjis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...