Jump to content
GIGN Forum

Kick Slap Slay


Recommended Posts

veeleetos taadas tiesiibinjas kaa 1.kick 2.slay

1.lai izkikotu tos kuri nezeeliigi ilgi seez spectatoros,ff un 4iiterus

2.baazee seedeetaajus,nedefuuzeetaajus un tos kuru iq ir par maz lai uzliktu c4 blink.gif

biezi speeleeju pa nakti un tad taa ir nepieciesamiiba

Edited by inSomn1a^^
Link to comment
Share on other sites

pure aka xan aka alive tu ar to gribeeji teikt insomnia speelee kaa bots nezin kur vai kaa jaaliek 4 etc?

nu puika nezinu gan vai to saka iistais cilveeks kursh peec katras reizes kad tiek noshauts iebljaujas : suka 4iteris wh ( nu taadaa garaa )

Link to comment
Share on other sites

ee...nu pure tu tieshaam neesi iipashi gaish galvinjaa =) csaa pats pateici ka esi xans. tipa bija mape cs_italy tu skraidiji ar 5.1 paaris noliki un katru raundu rakstiiji : es neesmu chiiteris, es neesmu chiiteris es esmu xan.

lol=)

Link to comment
Share on other sites

<Pure> es neesmu nekads xans

<Pure> kas tas par meslu

=)) shodien piemeram serverii ienaak ALIVE !!! =) skatos alive nomaina niku uz pidars tad atkal suds tad pedinjsh nu taada garaa un tad uz PURE lol es tikai smejos par vinja mahinaacijaam.prasu pure shodien jau parbaudiji man wh? shis : par ko tu runaa. un katru raundu tikai taalak dirsh uz visiem =)

btw vakar vinjsh pats teica ka 17 gadi vinjam ir taapat kaa diivainaa kaartaa xanam

eh tieshaam zheel jau saak palikt tevis xan sad.gif tu laikam tieshaam esi traumeets..tu pat nesaproti cik aciimredzami tas viss ir sad.gif

sorry par off topic

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
veeleetos taadas tiesiibinjas kaa 1.kick 2.slay

1.lai izkikotu tos kuri nezeeliigi ilgi seez spectatoros,ff un 4iiterus

2.baazee seedeetaajus,nedefuuzeetaajus un tos kuru iq ir par maz lai uzliktu c4 blink.gif

biezi speeleeju pa nakti un tad taa ir nepieciesamiiba

nevajag sad.gif

Link to comment
Share on other sites

PURE NOMAINI CSAA NIKU un forumaa arii! , ir tikai viens PURE un tas esmu es, kas spelee ar tadu niku jau 4 gadus! , NOMAINI niku or else! smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2125.gifgussa.gifnew_silly.gif12.gif

to var pieradiit SKull, Prayer, Relouder, Eminem, Yo-man , Krx, Sol1d, Max, Loading, Cinema, Hammer, D.1.C.K. takaa maini nost nickname,

Link to comment
Share on other sites

atstoj, totaals atstoj.. bled es lasu ko vinjsh(Pure) raksta un es vienkaarshi reecu, nenormali reecu.. nu kur taadi smiliez.de_2477.gif rodas??!?!?! smiliez.de_2125.gif PSC vienkaarshi PSC smiliez.de_2125.gif aa un inSomn1a^^ tipa normaals vecis.. (cik es ar vinju speeleeju) nekaadas vijobkas netaisa.. bet nu tas taa biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...