Jump to content
GIGN Forum

Bans


matrxx
 Share

Recommended Posts

nemuldi puika, tevi ne tik vien es veeroju... cauri sienaam tu forshi posiiji... un ne vienu vien reizi mad.gif

ja vel tu butu savu vainu atzinis, tad kaa senam memberim es banu novaaktu... iespejams... bet pie shadas attiexmes... suudu

Link to comment
Share on other sites

ok paradiishu... vari palureet demo tik tiko no de_inferno, tu tur cauri sienai blenzi smuki, ok tas taa... pectam tu pa 2 dzjekiem saaki gaazt lai gan vinji pat paliidushi nebija... ak nu jaa un vel lieliskaas paregoshanas speejas...

Link to comment
Share on other sites

sorry bet nu es neatradu kaadu vietu tai demkaa kur es luureetu caur sien.. un jaa daazzas haallavas, itsevisskki kur tas viens dzeks staaveeja ar muguru pret mani un es vinnus nobliezzu uzreiz ir citossanan huh.gif vispaar es jau cs speeleeju baigi sen un tiessaam neesmu ne reizi lietojis citus.. bet nu tas jau tev po jo taapat neticeesi zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

lai gan es tevi ofisaa aizstaaveeju, kad tevi tur slips un viktors aplika, ka tu chiito, sirdii taa pat zinaaju, ka tev bija wh sad.gif jo atceros tevi maniijis speeleejam, un tad tu tik jauku nespeeleeji. wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

noskatijos muviju tiko speciali velreiz...

visu laiku kriit aizdomas par wh + aim lidz vienam konkretam briidim

tu piedzimsti un ej ar pistoli uz B spotu, tur pa celjam tu pacelj m4a1... un PERFEKTI zini ka viens dzjekinsh staav aiz stuura pa labi... ja iesledz demo slowmotion (1/4 atrumu) tad var ideali redzet ka tu vinjam temee virsuu ar aimbotu

vel taisnosies, vai tomer atziisies? zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

bans nonjemts deelj shii:

sveiks worm.. tu drossvien aceries manu niku, kad izbanoji (matrxx) nu ko labi

es atziistos, ka toreiz citoju..bet goda vaards, ka taa bija vieniigaa reize,

pats pat nezinu nah taa dariiju.. protams tad ja forumaa buutu atzinies, visi

uzreiz domaatu ka arii turpmaak varu speeleet ar citiem utt.  bet tagad kad ir

jaunais C-D, tad uzreiz varees redzeet, kas cito.. varu garanteet, ka tu mani

tanii sarakstaa pie citeriem nekad neredzeesi 100%  Kaa sens members luudzu tev

nonnemt banu no cs.gign.lv..

P.S vari publiceet sso veestuli, ja gribi..

jebkuraa gadijumaa, ja kads no adminiem tevi nobanos atkartoti, es vairs banu nost nenjemshu... aa nu jaa, es vispar banus nost nenjemu, kurus neesmu uzlicis wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...