Jump to content
GIGN Forum

Lv2.travian.com


Traffic
 Share

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nedaudz vēlāk. Tikko atbraucu mājās, pa dienu nedaudz kko caur mini opera palaupīju, vakarnakt apsita gandrīz visus rungas vēzētājus.

EDIT: Ja es pirmo postu varētu editot, tad editotu. Nesanāks. Btw man jūs visi esat pievienoti pie adresēm beyondā, vismaz tā man ir viegli pārredzēt.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Hā, man neviens neuzbrūk. Sākumā bija uzradušies pāris tipiņi, kas sūtīja man savus divus vienīgos rungas vēzētājus, bet es ātri reaģēju ar pretuzbrukumu un savējos nezaudēju. Vairs neviens nav mēģinājis uzbrukt.

Arī s1 pa brīvdienām (kad nevarēja uzbrukt), paspēju sataisīt pietiekoši lielu karaspēku, lai -VK- nebūtu interese man uzbrukt. Viens mēģinājums bija, bet ar to viss beidzās. Cerams, ka uz visiem laikiem.

Link to comment
Share on other sites

Wheils aka. Chucky

kordinaates 20/2 , visus vaacu nost, lai neieokupee 4-5 labiibas laukus, kuri sastaav no 9-15 resursiem, esmu launs ;D Buveesu tagad 3lvl akadeemiju, atklaasu scout+vel kko laikam, tad tik vel atliek Hero mansion un Residence uztaisiit.. ;D

EDIT. mde tikko es 4x attackoju no vietas un man resursi katraa ir gandriiz 900/1200, es but zaglis :/

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

kordinaates 20/2 , visus vaacu nost, lai neieokupee 4-5 labiibas laukus, kuri sastaav no 9-15 resursiem, esmu launs ;D Buveesu tagad 3lvl akadeemiju, atklaasu scout+vel kko laikam, tad tik vel atliek Hero mansion un Residence uztaisiit.. ;D

EDIT. mde tikko es 4x attackoju no vietas un man resursi katraa ir gandriiz 900/1200, es but zaglis :/

zhēl gan :unsure: tad jau sanak, kad Tu esi bagats man tikai pa sonedeelu nozagts 1. Asgard 53973

p.s. zini, kas parasti ir par info nopludinaasanu? :):muahaha:

Edited by martinsd
Link to comment
Share on other sites

Taisni vajadzētu, es arī tā patālāk no viņiem :)

Btw, chucky es domāju, ka kurbadam ir daudz, daudz vairāk, jo man jau ir 100 XD un non-stopā turpina šis skaitlis augt. Btw, pa šo nedēļu esmu sazadzis vien uz pusi mazāk kā Asgards

Link to comment
Share on other sites

Kāds var izpalīdzēt viens tipiņš, jau sāk uzbrukt. Un nav spēku, ar ko atvairīt viņu. Varētu kāds viņam uzbrukt.

Niks: Aigazs

Pilsēta: eij tu nost

Koordinātas: (-43|5)

viņam palika 22 1. levela veči pēc uzbrukuma.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Lasоt no lejas. eh, vnk pвrsmзjos, tв arо neiebraucu nekamв, ko man viтр mзмinвja pateikt XD

Well, good night, Im going to sleep too. ;)

____________

bokis rakstоja:

? noghting,i go to sleep,I am on the notebook at the bad :)

____________

Traffiks rakstоja:

You mean that I should give u resources or what?

____________

bokis rakstоja:

no, between the two of Iґm and you

____________

Traffiks rakstоja:

What do I have to give to the alliance? :D

____________

bokis rakstоja:

okay, give the alliance? two of us?

____________

Traffiks rakstоja:

ok, thank you, peace, sorry for trouble.

____________

bokis rakstоja:

yes

____________

Traffiks rakstоja:

ohhh... I DONT UNDERSTAND! XD

Leave my troops alone, ok? And no war.

____________

bokis rakstоja:

hmm alianse ALIAS, attacking on the we ... but do not because I 1killed 150-200soldiers and attacks on me, if I understand it is one

____________

Traffiks rakstоja:

Who are they? I really dont understand what are u saying, but it seems that u are not farm, I thought that u were, but if you dont want war, then leave my troops alone and I wont attack you anymore, so will you do.

____________

bokis rakstоja:

They are not allies, they were attacking me: (Because I'm one of them killed 150-200soldiers:) )

____________

Traffiks rakstоja:

I didnt understand about those allies, but you definetly don't have bigger army than I do XD You do have paladins, right? Cuz Iv got plenty of them.

____________

bokis rakstоja:

Did you record in the longest journey of 2min ... ALIAS ally because of me now because of the attacks that I am to them "attack" and I have too much army:)

____________

Traffiks rakstоja:

Actually I didn't understand anything of what u said.

____________

bokis rakstоja:

ok...,I little speak English,but some can handle

____________

Traffiks rakstоja:

oh, come on, can you write english?

____________

bokis rakstоja:

mno, attack 1:16 former record was 1:14 something so, but ta ally ALIAS me to vyfarmit bo I to soldiers too:)

____________

Traffiks rakstоja:

and whats so funny there, lol?

____________

bokis rakstоja:

attack 1:16 :)

____________

Traffiks rakstоja:

what are u laughing for?

____________

bokis rakstоja:

looool

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...