Jump to content
GIGN Forum

Bans Par Ping


Chucky
 Share

Recommended Posts

BUILD 3651 SERVER (0 CRC)

Server # 36

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

LOGIN] Parole pienjemta

LOGIN] Tiesibas uzstaditas

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

Tev tika pieskjirts slots, jo serverii speleja neregistreets speletajs, kursh tika diskonekteets

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: eXtriimlii drin'kD

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Chucky

BAN] Iemesls banam: NokachaaSavuGTA4UnNaacAtpakalj

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 1 stundam 51 minutem 53 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 14 stundam 8 minutem 7 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: NokachaaSavuGTA4UnNaacAtpakalj. Vairak info konsolee

Domaaju bans bus uz 1h,bet izraadas uz 16h.. Gaidu unbanu, fuj1 un domaaju Tava riiciiba bija nepareiza, vareeja 1h/2h ban, bet nejau tik daudz.. + ar lamuvardiem lamaaties, ka man lago un Tev tas nepatiikot, jo es Tevi nolieku lagos, bet Tu nevareeji, un saaki stastit par kkadiem teleportiem.. Ai, negribu uzsaakt sceenu, padomaa kadreiz ko Tu dari, jo ta mes banosim visus, kuriem bus letency 20-200? Ne tak.. Gaidu unbanu, jo man ar gribas vakaros paspelet, bet pie visa vainiigs ir sis drankiigais notikums, kuram itka nevajadzeeja notikt :thumbsup:

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Takā es gaidīju šo sūdzību, tad viss šis sākās jau inferno, kur chalim viss ok sākumā, stresa nav. Pēc tam chalim sāk lēkāt pings no 20- līdz pat 500-600. Sāku skatīties, chalis nevis pārvietojas kā visi, bet pārlec(teleportējas) uz citām vietām un šauj visus nost. Nē nu, viss jau skaisti, bet ja jau tu redzi chali vienā pozīcijā, sāc šaut pa viņu, bet izrādās, ka viņš jau sen ir citur, nu tad YO. Loģiski , ka es viņam sāku aizrādīt par to, uz ko viņš vēsi atbildēja, ka viņam jākachā GTA 4. Es viņam palūdzu kā normāls cilvēks, lai izslēdz viņš ārā savus uttorentu (vienalga ko viņš lieto), jo no viņa puses spēle ir traucējoša citiem, tas ir, raustās kā puņķis uz drāts, bet atbildes nebija nekādas. Man apnika, un es aizgāju.

Turpinājums sekoja jau de_cpl_mill mapē. Ienāku sērverī, Chucky laimīgs skraida, un šauj visus nost, par ko es nebrīnos, jo atkal viņš teleportējas, par ko es viņam aizrādīju, uz ko loģiski nesaņēmu atbildi.

Tas jau man sāka kretinēt ārā, jo tas tik tiešām bija traucējoši, ka viņš nevis kā visi pārvietojas pa mapi, bet teleportējas. Tālāk varat palasīties šeit:

(ADMINS) Miedzinjsh : chucky beidz LAGOT

(ADMINS) Chucky : es nelagoju, Tu lago

(ADMINS) Miedzinjsh : JA JA

(ADMINS) Chucky : nu ja

(ADMINS) eXtriimlii drin'kD : LOAL

(ADMINS) eXtriimlii drin'kD : visiem tu lago

(ADMINS) eXtriimlii drin'kD : iznjemot sev pasham

(ADMINS) Chucky : es visus varu nsoaut, vini ne - tad viniem lago :D

(ADMINS) eXtriimlii drin'kD : taatad tev vienalga , ja ?

(ADMINS) Chucky : kas vienalga?

(ADMINS) Miedzinjsh : nav tev 30, tev visu laiku leka n 30-200

(ADMINS) eXtriimlii drin'kD : agraak tu nelagoji, ieprieksh tu teici, ka lagi tev deelj torentiem

(ADMINS) eXtriimlii drin'kD : tagad jau tev citi attaisnojumi

(ADMINS) Chucky : Es vel neesu pateicis, kadel man lago

(ADMINS) eXtriimlii drin'kD : tu bojaa visiem speeli, ar savu teleportu

(ADMINS) Chucky : teleports ...

(ADMINS) eXtriimlii drin'kD : kur pats teici ka kachaa GTA 4

(ADMINS) Chucky : ta jau ir?

(ADMINS) eXtriimlii drin'kD : tas bija inferno mapee

(ADMINS) Chucky : teicu GTA kacaaju, nekas nav mainiijies

Tur vēl sekoja pāris vārdu apmaiņas, kuras nav pieminēšanas vērtas. Viens ir pamanāms, ka chalim vienkārši uz visu ir po. Nu tad es nolēmu Chucky nobanot, jo principā, parasts mirstīgais jau sen būtu no kāda admina ierāvis banu.

Ko lai vēl pasaka? Ahh, kāpēc 16 stundas? man šodien patīk skaitlis 8, tad vēl iešāvās galvā skaitlis 2, un tad matemātikas nedaudz un skaidrs rezultāts.

Ir pietiekami daudz adminu, kas šodien viņa lagošanu pamanīja.

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

Paraadi ludzu vardu apmainas, tas bija tikai no Tevis ;) + Es Tev ari godiigi atbildeeju, kacaaju GTA 4, Tu saki, Tev citi iemesli tagad ir, ka lago, Atbildu: Ne, kacaaju aizvien vel GTA.. Vareeji jau 2h uzmest nejau 16.. Un nevajag izdomaat, ka man ir dzili po. Tev ir dzili po. visulaiku normaali speleju, draudziigs ar citiem adminiem, paraadiijies Tu pirms dazaam dienaam un uzstaadi savu likumus, tas man nepatiik Tevi.

Anyway, man nav vajadziiga sceena, nevienam nav vajadziiga sceena, busim draudziigi..

Gaidu unbanu (puke)

Link to comment
Share on other sites

bans patiess, ja nemaki pats prasties tev nepienakas ne but serveri, kur nu vel but adminam.

noteikumi, pirmkart, attiecas uz adminiem. es kad man pings uzkapj del neta augsa uz 85 un lago eju lauka lai netraucetu citiem. Taa daru un ari citiem paludzu ta darit, ja neprotas tad banoju uz 25 minuutem, ja vel nepielec tad uz lidz pat 2-5 dienam.

ekstremais vareji likt sakuma uz 25 minutem, tad uz tam 14 H drosi.

chucky - nakamreiz nedoma ka esi pasaules naba, kaut esi labs spelmanis. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

noteikumi, pirmkart, attiecas uz adminiem. es kad man pings uzkapj del neta augsa uz 85 un lago eju lauka lai netraucetu citiem. Taa daru un ari citiem paludzu ta darit, ja neprotas tad banoju uz 25 minuutem, ja vel nepielec tad uz lidz pat 2-5 dienam.

ekstremais vareji likt sakuma uz 25 minutem, tad uz tam 14 H drosi.

chucky - nakamreiz nedoma ka esi pasaules naba, kaut esi labs spelmanis. :thumbsup:

Viņš tika izkikots no manas puses, kam seko garantētais bans uz piecām minūtēm!

Link to comment
Share on other sites

noteikumi, pirmkart, attiecas uz adminiem. es kad man pings uzkapj del neta augsa uz 85 un lago eju lauka lai netraucetu citiem. Taa daru un ari citiem paludzu ta darit, ja neprotas tad banoju uz 25 minuutem, ja vel nepielec tad uz lidz pat 2-5 dienam.

ekstremais vareji likt sakuma uz 25 minutem, tad uz tam 14 H drosi.

chucky - nakamreiz nedoma ka esi pasaules naba, kaut esi labs spelmanis. :thumbsup:

Es jau neko taadu neizdariiju, tikai speleeju un viss, atnaaca bargais santaklaus fuj1 un sakas vardu apmaina, pec kura sekoja bans :) Es ar domaaju bans bija pelniits, bet nu, ceru vismaz, ka mani soreiz izsviitros no saraksta santa un uzdaavinas man jauku davanu :P

Link to comment
Share on other sites

Nevajadzēja notikt, bet notika. Bija jau ar nedaudz par traku. Cik tur liels tavs pings bija nav svarīgi, bet teleportējies gan tu smuki. Tas nu nav forši pret citiem spēlētājiem. Inferno mapē tev aizrādīju, neklausījies, tagad vari izciest bargāku sodu. Šajā situācijā pilnībā esmu fuj1 pusē.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...