Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Vakar atkal uzvara. :)

Nevajag jau vnm likt un uzticēties viņam, skaidrs, ka būs reize, kad kļūdīsies. Tāpēc pašam arī kaut kas ir jāsaprot, kad var likt un, kad nē.

Tu arī maksā viņam tos 220$? Varētu skinutsa ar kādu un sharot epastu..

Link to comment
Share on other sites

Tu arī maksā viņam tos 220$? Varētu skinutsa ar kādu un sharot epastu..

Nē! Es izmantoju šad tad piedāvātās free likmes un pats arī rubīju fišku, protams, ne vienmēr mana fiška piepildās, jo NHL diezgan bieži izspēlē jokus,

Link to comment
Share on other sites

Aij tik sen nav spelets, bet bija tik daudz labas likmes ar koefiem 3 un uz augshu, ko esmu palaidis garaam, ehhh... Varbut kaut kad rudenii atsakshu spelet!

Tas gan, šovakar tieši biju uzkrāmējis uz Avalanche pret Blues, 3.80 koefs bija, trešais periods, 10 min un 3:0 vadībā, bet ko tas dod, ja mani Daugaviņa komanda pievīla, zaudēja nullēs...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Aaa LOL :) PA ilgiem laikiem, nebija ko dariit un izdomaju uzzzipot betsafe... Sudi taadi, ka nav uz ko likt :DD Parasti lieku KHL, NHL un NBA!

Atradu 3 tenissa speles :) Monfiss -3 handikaps , Marejs - 3,5 un Kuznetsova -2 :) Koefs kopā 6,75 Vnk kaa smērēts ...Žēl, ka tikai 11euro bija kontā :) Da no Tenissa daudz nerubīju, tagad jaizdomā ko rītā ar Gulbi darīt :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...