Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Un tu gribi teikt, ka Good mens ir ilgtermiņā plusā? :D

Ja es visu naudu nenodzertu, es visu sev varetu atljauties... :)

Ir 2vas dazhadas lietas,ka vnk ieraxtu savas domas,kas un kaa, vai arii kad esmu visu izpetijis lidz sikumiem, sarunatas speles, un nedaudz veixmes...TOTALIZATORAA es esmu plusos,bet vnk reti kad piedalos...Pec paris neveixmem vnm metu mieru uz kadu laiku...

Arii aparatos es vairakus gadus saliekot bilanci vareju uzskatit ka esmu plusos,bet tagad jau skjiet,ka liiikne strauji iet uz leju...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Kāds uz NHL šonakt liek? Pēdējās divas likmes iepisos, nevaru izdomāt uz ko likt, nedaudz iekāsies esmu, gribās atgūt piči.

Help!

EDIT: p.s. man vienīgajam depozīts neiet triobet'ā?

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Šonakt, pēc manām domām, drošākā likme ir uz Brazilijas A serie spēli: Fluminense RJ vs Coritiba

Esmu diezgan drošs, ka Fluminense uzvarēs, pie tam rezultatīvā spēlē.

Koefs uz Fluminense ~1.91

Koefs uz over 2.5 ~1.7

Cik papētiju NHL spēles, tad šķiet, ka viscerīgāk kko izcelt ir liekot uz Penguins uzvaru (moneyline) un under 5.5 tajā pašā spēlē. Bet par to neesmu tik drošs.

Link to comment
Share on other sites

Cik papētiju NHL spēles, tad šķiet, ka viscerīgāk kko izcelt ir liekot uz Penguins uzvaru (moneyline) un under 5.5 tajā pašā spēlē. Bet par to neesmu tik drošs.

Under izgaja,bet Penguini pakasa Overtime :) Shodien uz AVTOMOBILISTU koeofs 5, prasaas uzmest,jo pagajushaa sezonaa abas speles pakasaam..

Link to comment
Share on other sites

Futbola spēle izgāja perfekti - Fluminense uzvara ar 3:1

Žēl, ka pingvīni iegāza, tad būtu pavisam skaisti! Bet nu hokejs vienmēŗ ir daudz riskantāks un neparedzamāks, itsevišķi NHL.

Ja kādam interesē, tad, pēc stundas, sākas Bundeslīgas spēle Werder Bremen pret Dortmund.

Spēle būs baigi laba un jūtos diezgan drošs par Werder Bremen uzvaru, kaut gan kofs ir salīdzinoši augsts - 3.35

Goody vari parādīt kādas likmes tur saliki? Man vienmēr baigi interesē uz ko citi liek :)

Link to comment
Share on other sites

Papisa visas manas likmes :) Liku uz Spartaku,Severstalj,CSKA,Jugra Under 5.5, te tikai Jugras likme izgaja un otraa lapelee saliku DInamo,Maskava,Atlanta Ska-Ufa(over 5,5) un akbars, tur akbars ar maskachku iegaza...Bet taa jau viss bija cerigi...Nekas nakamned bus alga, tad palasiisihu ko mani informatori raxta,uz kaadu labu speli uzmest :)

Link to comment
Share on other sites

Vakar uzliku uz

Jets, Sibir un Salavat Ls 1.00, 5.49

Jets izgāja, tagad visdrīzāk ar Ls 1.00-2.00 jāsakombinē kāda neiespējamā (Barys/CSKA 21.20), būtībā kaut kas, lai ja nu tomēr Salavats nepaņem.

EDIT: Sajaucu, vakar vēl bija doma pielikt Pantēras, re kā, paņēma. 7:4

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...