Jump to content
GIGN Forum

Datora Lags . :)


dasters
 Share

Recommended Posts

Man datoriņš ir pavecs zinu iet jau 4 gads , bet pēdējo gadu viņš ir sāci niķoties . Lago , lēni ver vaļā visu utt.

Kas varētu būt par problēmu ?

Tīrijis viņu esmu , ramu atbrīvojis no nevajadzīgajiem procesiem esmu , HDD brīvā vieta no 140 visu laiku ir kaut kādi 20 GB tikai , bet nu jā .

Kā lai to labu , xp ir ticis pārinstalēt vienu reizi pirms 2 gadiem , dēļ tās pašas problēmas ka sācis bremzēt pamatīgi bija .

HĒĒLP ! biggrin.gif

Kiškas :

Procesors : AMD 1.8GhZ

RAMS: 512 + 256 taču tos 256 nezinamu iemeslu dēļ nerāda sad.gif

Video : 128 mb RADEON x600 pro

HDD :140 gb

Link to comment
Share on other sites

owned.

Nu visticamāk, ka pie vainas ir vīrusi, pa diviem gadiem takš tev sakrājās pilns windows/system32/ ar vīrusiem, visticamāk, ka windowsa pārinstalēšana to visu mainīs.

Tos 256 megabaitus rama arī biosā nerāda? ja nerāda, tad tev viņi nemaz nekalpo.

Link to comment
Share on other sites

Nu visticamāk, ka pie vainas ir vīrusi, pa diviem gadiem takš tev sakrājās pilns windows/system32/ ar vīrusiem, visticamāk, ka windowsa pārinstalēšana to visu mainīs.

Tos 256 megabaitus rama arī biosā nerāda? ja nerāda, tad tev viņi nemaz nekalpo.

Skaidrs .

Nu laikam gan ka nerāda .

Nezinu kapēc tikai .

Kad iespraudu tikai to 256 tad viņu rādija a kad iespraužu abus vairs rāda tikai to 512 mb .. Kapēc tā ?

Edited by dasters
Link to comment
Share on other sites

Pa 4 gadiem tas dators ir piesūcies pilns ar mēsliem

Izformatizē cieto,uzmet jaunu windows un viss bumbās =)

p.s vari nebāzt tur plusos ram.. ja liek tad liek divas vienādas jo tad viņas strādās kā jāstrādā

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...