Jump to content
GIGN Forum

Atkal Mēģinu.


reiniz.lv
 Share

Recommended Posts

Tātad, pāris topikus iepriekš var redzēt manus fakin` mēģinājumus kko ražot ar photoshop palīdzību. Tie bija mani pirmie 2 mēģinājumi, un es esmu tīri apmierināts.

Nu ir pienācis trešais mēģinājums. Mācījos lietot pen toolu. :) Ir grūti, tapēc ir arī daudz nepilnības, taču manuprāt progress ir manāms...

Bilde studijā!

rukg12h1yazd04dy987h.jpg

Peace!!11!oneone

Link to comment
Share on other sites

Pen tool dara ļoti daudz ,iemācisies visu kartīgi nenoželosi pavērsies jaunas iespējas dzīve tici man esmu to piedzīvojis ;)

Runājot par darbu viņam netrūkst daži zobi ? :D Cīsiņu vajadzēja mazāku. Derētu vel uzmest viņam ēnu aizmugurē. Tā visumā 6/10

Edited by htrc
Link to comment
Share on other sites

htrc - tie zobi tā ir domāti. ;D dzīvē cietis zvēriņš. :D arī par cīsiņu piekrītu, tomēr - kā nekā 1. mēģinājums ar pen toolu. ja iespējams, pastāsti kā lai ēnu uzražo. :)

chillside, ir arī divas citas versijas. tas pats zvērs, bet ar foniem. ja vēlies varu iemest hosta linkus. :)

nevaru teikt ka pašam pilnībā patīk utt. pats arī neliktu vairāk kā 6/10. bet manuprāt priekš pirmā pen tūļa ur ok.

Link to comment
Share on other sites

es tādus cīsiņus esmu Rīgā uz sienām redzējis uzzīmētus. un uz sētām arī. ļoooti līdzīgi tavējiem, tie arī ir tavi darbi? :) Man jau šis patīk, tikai to kociņu, ko viņš tjipa tur rokās vajadzētu iezīmēt līdz vidum rokā, tad varētu saprast, ka viņs tur viņu rokā. un vēderlīnija pie nabas nav ritīga. Ceru, ka saprati, ko domāju :)

7/10

Link to comment
Share on other sites

cīsiņus tur kiwie (kivis), un viņus zīmē saimis. ;D zvēru pats zīmēju, tikai cīsiņideju noskatījos. :D jo negribēju atstāt zvēriņu bešā ar tukšām rokām, bet neka sprātā nenāca. :)

ja sapratu pareizi par to kociņu, tad jau sanāktu ka elkonī tur, rokas vidusdaļā.

un ja godīgi - nesparatu īsti par to vēderlīniju. :D

Negribu dubultpostu, tādēļ edīte - lol Amii. ;D

Edited by reiniz.lv
Link to comment
Share on other sites

:D jo negribēju atstāt zvēriņu bešā ar tukšām rokām, bet neka sprātā nenāca. :)

ja sapratu pareizi par to kociņu, tad jau sanāktu ka elkonī tur, rokas vidusdaļā.

un ja godīgi - nesparatu īsti par to vēderlīniju. :D

Negribu dubultpostu, tādēļ edīte - lol Amii. ;D

Tas čalis ir kiwie, un lācis ir saimis. PUK crew.

darbam 8/10, jo patīk šāda veida. :)

p.s. 666 posts.

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

āā. tu par pirmo pentūli. :D zinu ka desa pa lielu, nav bijis laika atrast psd failu lai izlabotu, bet rīt mēģināšu. :) tad arī iemetīšu te. bet neesmu atradis vēl nevienu kas varētu paskaidrot kā ēnu uzmest. :(

edīte - un jā, viss ir no nulles zīmēts. :)

edīte2 - ja pasmaidīji dēļ tā ka patīk - prieks :), bet ja aiz tā ka smieklīgs sūds, tad ņem vērā ka tā ir pirmā reize. :D

edīte3 - ja nesaprati otro edīti, tad lasi kārtīgi, man liekas ka var saprast. :D

Edited by reiniz.lv
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...