Jump to content
GIGN Forum

?


Guest darek
 Share

ko juus izveelaties?  

32 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest darek

hmm shobriid pasaulee ,ir daudz jautaajumu par cs.Vai wcg, cpl, weg, itd. turniirus organizeet uz cs 1.6. vai cs:s...Vai pat izveidod atsevishkji gan cs ,gan cs:s.Kaaadas ir juusu domas ,ko vaajadzeetu labaa? un ko juus labaak speeleejat 1.6 vai CSS ??

EDIT:

aa p.s ,pashlaik pat dazhas pasaules komandas(mTw) ir gatavas vaidot gan 1.6 ,gan cs:s komandas.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

es personogi izveeleejos cs 1.6 jo cs:s man ljoti (ljoti) nepatiik ,vinjsh ir paaraak samaakslots ,pushkas visas taadas ,ne kaadas... veciishi pfff...

es nez labaak ,lai visi turniiri notiek uz cs 1.6 jeb uz abaak countraam!!!

Link to comment
Share on other sites

manas domas cs:s sucks hard

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

tjipa ,kad es biju uzlicis cs:s ,iegaaju gign cs:s serverii (kad veel bija) man tikai head shot's ,TIKAI UN VIENIIGI ,psc pat negribot galvaa, eju beru galvaa ,shauju normaali - galvaa ...

nu mani galiigi neaizrauj cs:s ,man itkaa kompis normaali vareeja pavilkt + jo man veel bija viena cilveeka .cfg . frames per sec. bija ~ 60-70 (domaaju tiiri labi)

vieniigaa lieta ,kas man cs:s patika tas ,ka uzmet flashu arii skanja ,taa kaa pazuud...

Link to comment
Share on other sites

css

Speele skaista dinamiska grafika izteikti labaaka, fizika...

Zeel tikai ka vairumam kompji nevelk sad.gif bet speele un programmetaji jau nav pie taa vainiigi...

Es ar nepacietiibu gaidu pirmo CW uz CSSaa.

vienlaiciigi nevar nevienu sliktu vaardu teikt par CS1.6

visu cienju.

Link to comment
Share on other sites

vienmēr atcerēšos kā mani aztecā nosita lidojoša muca un tapēc gaidu jaunu kompi lai varētu normāli uzspelēt, jo man tas pats 15-40fps

par cs varu teikt, ka daudzi ir tiktāl pieraduši, ka neko vairs negrib mainīt un negrib no smiliez.de_2524.gif kļūt par lame.gif

Link to comment
Share on other sites

nu man vislabaak patiik Counter Strike:Condition Zero wink.gif

tikai nav iipashi populaaraa straikistu viduu...un taapeec nebija ka viens no izveeles variantiem...

bet no piedaavaatajiem izveelos CS 1.6 cool2.gif

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

CSS -

Man šķiet ka tā ir labi izdomāta un skatāma spēle (dotajā momentā tas ir lieks). Pa cik man i spēcīgs kompis un css iet labi, es pa brīzam to uzspēlēju, bet man nepatīk tās realitāte, kas ir iesprausta šai spēlē. Spēlētāji ir dzīvīgāki un kustības ir atbilstošākas īstenībai, bet nafig tas ir vajadzīgs spēlē...

(es spēlēju spēles lai aizmirstu realitāti, ja vēlētos ko reālu es biežāk spēlētu peintbolu)

Spēlētaji (atbilstoši īstenībai sametušies kūkumos ar tizla veida kustībm) pārvietojas pa dzīvīgajām kartēm...pirmo reiz spēlē- WOW..COOOL..Flash RAULZZZ...bet HS sāk apnikt - esmu sāvis ar AK un varu teikt CSS ir reālāks nekā 1.6 - dzīvē her tu izmuksi no nāves no kalaša, bruņas glābs tiki daļēji, CSS'ā tas arī tiek pasniegts, bet es netiecos spēlē pēc realitātes.

CS 1.6 -

LAbākais variants no CS kādu esmu spēlējis (netiku baudīt CS 1.2 /ne īpaši bet tomēr paspēlēju 1.3/ un 1.4 arī nemanīju (biju armijā)) CS 1.6 sniedz tikai to labāko, sviestaini ieroču nesaprotamais ložu lidojums, nesaprotamā bruņu nozīme(tāpat nekādas jēgas, bet visi pērk) UTT...

CS 1.6 nekāds sakars ar realitāti un tas aizrauj, lai gan atšķirībā no kveika ir pamatots un realitātes pamatiem

PS - piedodiet ja kas ir nesaprotams, esmu mazliet iedzēris 4.gif

Link to comment
Share on other sites

ja kompis buutu speeciigaaks tad css speeleetu laikam ar biezhaak smile.gif ir vairaak reaalistisks un dinamisks tongue.gif bet taa kaa PC nevelk tad vecais labais cs 1.6 njem virsroku 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...