Jump to content
GIGN Forum

Retry


Epix
 Share

Recommended Posts

Man interesē jūsu domas par tiem čalīšiem, kas raunda sākumā uzrašo, samet HE, uzšauj barā, ja sanāk un protams mirstot taisa ātro retry un tad mierīgi iet apšauj, jo pusei tīma jau ~50hp. Personīgi es uzskatu, ka tādi kadri būtu jāslejo vai jābano uz 10 - 30min, jo pēc būtības, ja tu nomirsti, tad nomirsti un sēdi, gaidi.

Link to comment
Share on other sites

A ja es negribu gaidit un paspeju fikso retry uztaisit?Es jau neesmu vainigs,ja tu nepaspee rr uztaisit! Lai gana no 1nas puses tas nav godigi pret citiem,bet kamer shitais shits ir uzlikts tikmer tas ir atljauts,un es nezinu nevienu serveri,kur kas tads nebutu iespejams! Jo piedzimstot pa jaunu man vairs nav laika ienjemt nevienu spotu,un naudas wiiponam arii nav!

Link to comment
Share on other sites

Za4em pisatj takuju erundu? :blink: Ti admin, ti i reshaj. v ljubom slu4ae ti budesh prav. Esli igrok slishkom mnogo voznikaet, ja emu stavlju gag, on delaetj retry, ja opjatj gag, esli e64e raz retry i 4eto na4inaet pisdetj na menja--> BAN bez bozara, kak minimum na 30-60 minut. 4tobi podumal, mozet bitj v sledujush4ij raz budet dumatj :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Protams kad lielu breeku par sho visu celt nav jeega, bet man pasham besii shitie retry, ja nemaki spelt un tevi nosauj 1maja raunda pats vainigs, taa arii vareetu teikt, protams arii goodman sava dalas taisnibas, kad tu pats vainigs, kad nepaspej uztaisiit rr. Teiksim taa sodit nevienu es nesoditu, bet ciena man pret taadu speletaaju zuud, lai jau vins taisa katru raundu tos retry ja nemak spelet :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Te laikam tādi kā es nevar postot? Lab, vienalga...

Iesaku ielikt serverī pluginu, kurš neļauj taisīt retry (tāds pašlaik ir mostwatned serverī). Sīkāk: serverim pēc retry uztaisīšanas var pieslēgties tikai pēc 30sekundēm. Domāju šis plugins varētu atrisināt šo problēmu...

Link to comment
Share on other sites

Iesaku ielikt serverī pluginu, kurš neļauj taisīt retry (tāds pašlaik ir mostwatned serverī). Sīkāk: serverim pēc retry uztaisīšanas var pieslēgties tikai pēc 30sekundēm. Domāju šis plugins varētu atrisināt šo problēmu...

taa nav nekaada probleema...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Man interesē jūsu domas par tiem čalīšiem, kas raunda sākumā uzrašo, samet HE, uzšauj barā, ja sanāk un protams mirstot taisa ātro retry un tad mierīgi iet apšauj, jo pusei tīma jau ~50hp. Personīgi es uzskatu, ka tādi kadri būtu jāslejo vai jābano uz 10 - 30min, jo pēc būtības, ja tu nomirsti, tad nomirsti un sēdi, gaidi.

1x Kick ar brīdinājumu

2x BAN 1h

Piekrītu šim teiktajam uz visiem 100% - , jo pēc būtības, ja tu nomirsti, tad nomirsti un sēdi, gaidi.

Link to comment
Share on other sites

CSS`ā es tādus slajoju,jo principā lielāka daļa no tiem ir rankeri un viņiem slays ir pielīdzināms kaktusam sēžamvietā. Ja apnīk auklēties, tad uzskatu, ka var atpūtināt uz ~30 minūtēm.

Es vienmēr esmu uzskatījies, ka retry taisīšana dod priekšrocību spēlētājam:

1. Jo viņš pa lielam ir informēts, kur un cik aizskrēja. (dd2 ar awp izlien c - nomirst, uzspawnojās un savāc awp un jau zin kurā pusē/stūri sēž pretinieku awp, godīgi?)

2. Pretinieku komandai, lai uzvarētu jānošauj pa vienu cilvēku vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...