Jump to content
GIGN Forum

Csdm


rusty
 Share

Recommended Posts

mani vnk vinjsh nenormaali uzvelk , jau no pirmaas dienas . ja vinjsh man kko pasaka , tad es pret taadiem , kuri mani uzvelk nekluseeshu ! lai jau ir vinjsh lielais "papa" , tas nenoziimee , ka vinjsh var teikt virsuu paareejiem ko grib un nedabuut 3 reizes vairaak atpakalj !

te viss jau iet galiigi shkjiibi , bet atljaushos atvainoties , jo gribeeju atbildeet vincisteram kaapeec es taa turpinu :)

Link to comment
Share on other sites

P.S. Atvaļinājumu tev neiedevu, jo uzskatu, ka alwim pienākas šis gods.

P.P.S. Piedodiet par offtopiku.

Ja es būtu gribējis viņu atvaļināt, tad to jau izdarītu, bet šis ir tas gadījums, kad man roka neceļas. Ja ir tā kā swallow apgalvo, ka viņam sen jau pāri 20, tad man viņa ir ļoti žēl. Neatņemšu jau viņam pēdējo prieku šajā dzīvē. KSO gan viņš tika nobanots TF2 serverī, jo es gribu spēlēt dauņu free atmosfērā. Kad viņš te beidzot visiem pienācīgi apniks, tad jau no GIGNa arī atvadīsies. Domāju, ka tas ir tikai laika jautājums. :)

Te viss kaut kādā baigā offtopikā aizgājis, tāpēc samurajs varētu iešķiebt rastijam aksesu un klapēt ciet šo topiku. :)

Link to comment
Share on other sites

shis ir taads gadiijums , kad tevi noliku paaraak labi ! un lai man kaartiigi atriebtu , ko izskataas , ka tu nevari , man uzliki banu pa visam citaa projektaa ! TAA TAS BUUTU PAREIZI "VISU/A LABUM" ???

mani fascinee , tas , ka tavs optimisma gurdrums (100 % dodu , ka tu taa domaa) negrib pieljuat to , cik patiesiibaa tu esi muljkjis !

iespeejams tu esi sakariigs un daudziem taa liekas , ka esi , bet izveelies vaardu "daunis" pareizaa vietaa ! tad tev netiks paarmests , es taa domaaju

Link to comment
Share on other sites

mani fascinee , tas , ka tavs optimisma gurdrums (100 % dodu , ka tu taa domaa) negrib pieljuat to , cik patiesiibaa tu esi muljkjis !

iespeejams tu esi sakariigs un daudziem taa liekas , ka esi , bet izveelies vaardu "daunis" pareizaa vietaa ! tad tev netiks paarmests , es taa domaaju

Nu gan tu mani pārliecināji tevi nobanot. Pis nahuj, dauni! :)

P.S. Man ir ļoti izteikta intuīcija dauņu jautājumos, tāpēc es jau prognozēju, ka tad, kad tu atbrauksi no savas dauņu realizācijas zemes Anglijas, kur tu strādā kaut kādā fabrikā, tev iespējams gribēsies ar mani parunāt. Tātad, mana adrese ir Kalnciema iela 44 dzīvoklis numur 1. Gaidīšu ciemos, bļa. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...