Jump to content
GIGN Forum

Csdm


rusty
 Share

Recommended Posts

tā. tāka esmu atgriezies pie cs'a (tf'a ar esmu vēlaizvien, bet vakaros) precīzāk pašaudos pa csdm un redzu (pagaidām nekāds laiks man nav) ka ir traki. vēlos palūgt ban tiesības. izrādās pa manu prombūtnes laiku man vairs neuzticās vai es pat spēju atpazīt speed hack, kas mani nedaudz aizskar... paldies.

Link to comment
Share on other sites

nu man rusty ir tevis ljoti zheel :(

jo tik tieshaam tu nemaaki atpaziit speed hack :/

es esmu par visu lietas kursaa , deemo arii esmu skatiijies ! teiksim vakardienas vertigo , ja tu domaa , ka es meloju ! bij tur 2 vietas , kur varbuut izskatiijaas peec speeda , bet tas bij jau ierastais deemo gljuks :)

un tur bij veel viens ar wh , peec tava teiktaa ar niku sandyu , tieshi neatceros . kaadas 10 min es arii vinju paskatiijos un nekaada wh tur nebija . beediigi :(

p.s. [11/11/2008 21:08:08] Aijo says: visn saka tam spwwds es skatos nu neizmanto nu iepis man

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

kukainim bij speeed!!!!! kāds gļuks?! ik pa reizei aizšauj uz otru mapes galu iekš spēles nevis demo. nu nekāda sakara ar lag.

sandyu - sākumā vēroju a tu pēc kādām 20 min no brīža kad es. score viņam sūkāja, bet nu tie brīži, kad viņš uzvelk tieši sekundi pirms kāds iznāk no līkuma bij vairāki.

P.S tagat skatos demo..

priekš sandyu kreisais moments ~4:50

kukainis ~15:30 lēciens. 16:00 , 16:30 - lol izlido cauri pus trubai sec laikā, bet čalim ar ping viss kārtībā. btw 16:35 bišk uz wh parauj. un ding ding ding!!! wh un AIM! pwnd. lol sienlauzis. so - vari banot nakamreiz, kad redzi :) lol sākot no 16:30 super fragi :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

:(

jo tik tieshaam tu nemaaki atpaziit speed hack :/

es esmu par visu lietas kursaa , deemo arii esmu skatiijies ! teiksim vakardienas vertigo , ja tu domaa , ka es meloju ! bij tur 2 vietas , kur varbuut izskatiijaas peec speeda , bet tas bij jau ierastais deemo gljuks :)

un tur bij veel viens ar wh , peec tava teiktaa ar niku sandyu , tieshi neatceros . kaadas 10 min es arii vinju paskatiijos un nekaada wh tur nebija . beediigi :(

p.s. [11/11/2008 21:08:08] Aijo says: visn saka tam spwwds es skatos nu neizmanto nu iepis man

Un kapeec shitaads suuds tiek apspriest shajaa topikaa!

Nekur neredzu ka tu kaut ko par pashu rusty buutu pateicis! Shim postam veertiiba = 0

Link to comment
Share on other sites

ne. vnk vakar pieradijas tas, ka chiteru šeit netrukst, bet adminu gan. vnk bišk stūlba sajūta bij man, ka neticējāt. ja es nebūtu droš neteiktu. btw mby tieši tagat kāds ieies csdm? vampire mauc caur sienām.

editss..Kukainis atpakaļ. uzmet šim ar kāds.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

buus 50 % warns + atvaljinaajums ? teeti ? daunis ir slimiiba (Juusu intelegjentaa augstiiba) :) allworth ? tu gadiijumaa neesi aizkaveejies 15 gadiigaa vecumaa , teeti ? sievai arii teiksi ka vinja ir siice,TEETI ? mosh visi tavaas aciis ir siichi ? TEETI ?

ibio rio . jaaiepluso ! rusty arii teica , ka sandyu ir wh ! nu es domaaju , tas ir tas rusty , kas labi atpaziist chiiterus :) labi ,kljuudiities ir cilveeciigi , bet kaa var teikt , ka ir wh , ja ir apmeeram 50 uz 50 ir situaacija , teeti ? uj , TETI ?

tu tikai gudri runaa forumaa , es stulbi , atdziistos , ar to es dabuuju atvaljinaajumus un vaarnas , bet tu pac nesaproti , kas daraas serverii un taapeec tu vari patureet savu viedokli pie sevis un pie savas mashiinas arii . jeb pareizi sakot automobiilja :)

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

Pirms raksti vārdus ar vairāk kā 4 burtiem iemācies pareizi rakstību un attiecīgo vārdu nozīmi. Ar savu tizlo diršanu tu esi ne tikai alwim uzlicis virsū, bet vēl lielai daļai gign komūnas, kuri ir sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu.

Link to comment
Share on other sites

20 gadu vecums man sen aiz muguras , puishel ! kaads informeets . tu pac raxtiski noziimeeji ka 4.50 minuutee bij wh ! aizmirsi ? nu nav tur wh , labi tas nav tik buutiski , jo kljuudamies mees visi . bet nevajag taapeec dirst !

es gribu vaarnu atkal . taapee arii dirshu ! jo man piedirsas , tas ka kaads ir augstaak par mani , tas nenoziimee , ka vinjsh ir baigaaks , es vinjam taapat varu paraadiit garaako pirxtu sejaa un izskataas , ka tie dazhi (viens) grib paraadiit ,ka ir augstaaki . nu i tad vinjam fakiits . allworth es par tevi ! ej paraudi kaktaa un nomaini inzhektooru + paskaites vai ellja anv beigusies !

Link to comment
Share on other sites

allworth . kaads tu esi malacis :) man prieks par tevi :)

par pljuutiishanu gignaa man uzliek banu kso . jaa , tur tu esi traapiijis un paraadiijis savu dzimumu (es domaaju vaajo, nu taa kaa meiteneem)

tev tas ir izdevies :)

citu tu jau neko nevari izdariit , jo tu esi paaraak liels , es domaaju pidars !

tu nu toch esi beerns ! taa vietaa , lai samierinaatos , tu dari stulbas riiciibas , beern !

man iisteniibaa naak smiekls :D lielais teetis neko citu nevar , kaa liegt pieeju kkaadam serverim , pat pateikt nekaa neavr :D tu vnk esi paaraudzis beerns !

aa un ko veel gribu teikt . stipri saku EJ DIRST ALLWORTH . ALVI . UTT .

Link to comment
Share on other sites

ir gadijumi ko es rekomendeeju uz acc @ csdm un shis ir laikam viens no tiem, kuru es nozheeloju... swallow, saprotu, ka daudz csdm esi, bet shitaa braukt cilts teeviem nevar! kaut arii tev pohuj, bet es taa skatos, ka tiem kam tiesiibas peedeejaa laikaa iedotas arii ir pohuj un virina savu muti pa labi pa kreisi...taa taas lietas nevar notikt un taadu ljauzhu mums te nevajag! okeij cilveeks kljuudiijies, bet brutaali dirst uz chiibaam nevar!!!! iegaumee to!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...