Jump to content
GIGN Forum

Bans @ Csdm.gign.lv


hikkii
 Share

Recommended Posts

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: _swallow.dll

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: --F13rc3r==h1kKi1Ll1shE==

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 1 minutem 31 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ------------------------------------------------------------

http://pussy.gign.lv/csdm.gign.lv/2008-11-...30-de_cbble.zip

Nobanoja mani ~7 minūtes pirms mapes beigām. wh man nebija. Noņemiet man banu.

Link to comment
Share on other sites

kheem

lai citiem vieglaaka dziive , pateikshu momentus !

1. (mans vismiiljaakais) ~15:45 . bans jau tur prasaas , bet par cik saaku vinju specot no taas vietas , izdomaaju pastiishos taalaak.

2. 16:00 , tas taads vaajsh gadiijums , uzshauj pa lodzinju , bet veelaak izraadas , ka tur tomeer bij T . neskaitaas

3. 16:45 zheel , ka deemo iztruukst taa gabala , kad vinjsh iet tunelii , vai kaa saucas taa lieta-vieta , grib paarlaadeet savu diiglu , bet nosvitcho ierochus , it kaa zinaadams , ka tur kaads buus , aiz kastiites nepaskataas , kur ir potencionaalaa respa vieta , bet galaa tur tik tieshaam ir T , zheel tikai , ka tur CT respavnojaas , tad tas viss buutu daudz skaidraak zinaams un redzams :/

4. 18:45 it kaa jau nekas iipash , bet nu es izdomaaju , ka tas jau ir par daudz , prieksh viena plejera un tik iisaa laikaa .

100 % paarlieciibas nebija , bet es labaak kljuudos un dabuuju baarienu , peerienu , nekaa nekljuudos un ljauju vinjam speeleet .

pedinja texts kkaads :/

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos demo, kaut gan jau pirms skatīšanās zināju, ka nekā nav. Turklāt tas ir CSDM, kur šaras krīt pa labi un pa kreisi, pat nevērtējot spēlētāja līmeni. Un hikkijs arī ir zināms spēlētājs, kas vēl vairāk pārliecina WH neesamību.

Link to comment
Share on other sites

izdraaz savu maati , luudzu ! neatminos , ka taadiem (kaa tu) te ir kaut mazaakaa teikshana :/

man vienalga kaa tur ir , kad dzirdeeshu kaadu cita CSDM admina viedokli , tad arii sapratiishu , momenti ir , pamats aizdomaam arii ir !

bet ko es varu skaidri apgalvot ir tas , ka tu vinjam laizi dir*su

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...