Jump to content
GIGN Forum

Tumbas!111oneone


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Karooochēē, hokeja komandā pirms spēlēm, kā arī pirms un pēc treniņiem klausāmies mūziku uz tumbām..

Mums šitās noplīsušas, tjipa viena tumba neskan un karoch sūdi..

Kādas un kur nopirkt jūs varētu ieteikt tumbas, kuras ir domātas TIKAI, lai skaļi klausītos, nu tādas, kas ilgi iztur un arī nav dārgākas par 60 LS.

edit: nu ok līdz 80 , dārgākas čista nē.!

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Man ir tāda ahūni milzīga :D

Es viņu par 190 pirku, tur ir divas tumbas viena uz otras, un apakšā sabūferis :)

Ja interesē, varu pa kādiem 120 pārdot :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Es viņu par 190 pirku, tur ir divas tumbas viena uz otras, un apakšā sabūferis :)

Ja interesē, varu pa kādiem 120 pārdot :)

IZLASI 200x pirmo postu jaukuminj :)

MEGAPIILE YOYOYOYO VAITAD IR TIK GRUUTI PAGOOOGLEET???????/

SHE http://www.radiotehnika.lv/

bljad juus visus :hang:

nu vnk besit araa..

nogriz pirkstus un pieaudzee jaunus lai tie nebuutu tik tizli WHAAA

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

:)

MEGAPIILE YOYOYOYO VAITAD IR TIK GRUUTI PAGOOOGLEET???????/

SHE http://www.radiotehnika.lv/

Tu dalbajops, Man ir klubu tumba :D dauni kad viņu uzliek logi dreb,jaukumiņ, un es viņu pirms 4gadiem pirku,takā droši vari laizīt manus pautus :)

EDIT: http://www.radiotehnika.lv/index.php?cPath=652_648_660 -X-Line ASW-1

Sistēma aktīvais zemfrekvences skaļrunis (subwoofer) Akustiskās sistēmas tips

138.90Ls

un

http://www.radiotehnika.lv/index.php?cPath=652_665-NB 1205

Akustiska sistema NB 1205 Konnektori: speakon Sistēma 2 joslas 2 skaļruņi No

79.90Ls

takā šitais tikai kopā :P

Edited by HHDUDE
Link to comment
Share on other sites

ajmajgajd

west coast niggaaa yoyoyoyoyoyo

kreisais krasts yo ... tu laikam esi baigais gangsta vai ne?

es tev ziemassveetkos uzdavinashu brilles..

jo pirmajaa posta ir rakstiits 80ls max..

un visiem ir po. par taviem 120ls.. un par tavaam nereaali krutajaam kluberu tumbaam..

pieliec to savu nereaalikrutokluberu tumbu pie pautiem .. vinja mani labaak aizvietos :)

Link to comment
Share on other sites

Jei bogu, speciālisti atradušies. Jebkuras tumbas skaļi klausoties ātri izbeigsies. Paņem kādu datoriem domātu 2.1 sistēmu un būs tev ok. Piemēram, Logitech X-230 ~ 30 Ls. Kad nobeigsies paņem nākamās tādas pašas. Ja gribi slēgt lielās Radiotehnikas, tad bez pastūža neiztikt.

Link to comment
Share on other sites

west coast niggaaa yoyoyoyoyoyo

kreisais krasts yo ... tu laikam esi baigais gangsta vai ne?

es tev ziemassveetkos uzdavinashu brilles..

jo pirmajaa posta ir rakstiits 80ls max..

un visiem ir po. par taviem 120ls.. un par tavaam nereaali krutajaam kluberu tumbaam..

pieliec to savu nereaalikrutokluberu tumbu pie pautiem .. vinja mani labaak aizvietos :)

Man par tādiem kā tevi smiekli nāk!

Man ir pie dirsas ko tāds pimpis,kā tu man te dirs.

Davaj pidar,satiekamies,parādīšu kā īsti "gangstas" liek kluberu tumbas. bljed lūgsi vai vari man olas palaizīt!

Edited by HHDUDE
Link to comment
Share on other sites

ēdit: pilnīgi pietiek ar <a href="http://neostore.lv/item/NS-00016414/" target="_blank">

šādām

</a>

Manas vecās, ilgi kalpoja :) ģerbtuvēm domāju neko dižāku nevajag, basi arī labi.

Izkatās ļoti labas :)

Neēsmu bērns.Vienkārši piedāvāju variantu, bet ja kautkāds ****** te sāk dirst, tad lūk līdz kam nonāk!

Link to comment
Share on other sites

cash .. vari pat negaidit atbildi..

ja skalrunju diafragma ir no papiira, nevis no gumijas, kevlara via kada tamlidziga shita, tad protams, tas atri izjasies.

tomer ari ja diafragma ir piestiprinata ar gumiju, tad vel ir variants spoles parkarsshana = nelabojams defekts ( ta maina formu)

ta ka kri kartejo reizi pierada savu impotenta debilismu, neko nesaprotot.

Link to comment
Share on other sites

skaļi klausīties nav MAX skaļums.

Dyversant, cūkas neņemu galvā.

"ta ka kri kartejo reizi pierada savu impotenta debilismu"

Nu jā, kas sūkāja tas zin.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Dyversant, cūkas neņemu galvā.

tu vinjas njem mutee??

stulbais zoofils

p.s. par tumbam.. noteikti ka neisak njemt kkadus mistitskos 2.1 vai ciktur viens..

radiotehnikai ir saktas tumbas ja nemaldos.. ari tam nav ne vainas.. pastiprinatajs varetu but lati 60, tumbas tikpat.. ..

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Man ir pie dirsas ko tāds pimpis,kā tu man te dirs.

Davaj pidar,satiekamies,parādīšu kā īsti "gangstas" liek kluberu tumbas. bljed lūgsi vai vari man olas palaizīt!

:blink: Jāatzīst tu esi neticami liels kretīns :blink:

Zināju, ka hiphops traki degradē mazgadīgos, bet biju pārliecināts, ka kādu laiku tas jau vairs nav aktuāli. uz ielām jau labu laiku krietni mazāk westside un eastside izcelsmes bezgaumīgi ģērbtu ķenguru var manīt. Laikam esat nolīduši undergroundā. :blink:

EDIT: Kri un dyversanta diskusiju kā vienmēr interesanti palasīt.

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

:blink: Jāatzīst tu esi neticami liels kretīns :blink:

Zināju, ka hiphops traki degradē mazgadīgos, bet biju pārliecināts, ka kādu laiku tas jau vairs nav aktuāli. uz ielām jau labu laiku krietni mazāk westside un eastside izcelsmes bezgaumīgi ģērbtu ķenguru var manīt. Laikam esat nolīduši undergroundā. :blink:

Vēl viens!Neēsi domājis , ka varbt arī daudziem cilvēkiem nepatīk tavs stils[nezinu kādas tev stils!]

Protams izlasu un saprotu , ka ir cilvēki kam nepatīk,bet nevaig jau saukt mani par kretīnu,bez redzema iemesla :thumbsup:

Viens jautājums- tu esi hataz?

EDIT: Un vispār vari smieties,ja gribi, bet es pirmkārt neesmu nekāds sīkais, un esmu tajā kultūrā ar visu sirdi!

Edited by HHDUDE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...