Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibas


Hainy
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi admini. Vai man buutu vismaz mazaakaas iespeejas tik pie tiesiibaam? Ja jau juus esat ieveerojushi mani tad es es ljoti biezhi speeleeju serverii! Pa naktiim, pa dienaam, no riitiem, un arii vakaros, ja vien siikais Lirels nav pie kompja! Un es domaaju ka mani jau daudzi paziist un ciena! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

astute Posted on Aug 17 2003, 10:13 PM

--------------------------------------------------------------------------------

    ( visi ciena ... ) 

Ko tas tagad noziime? es varbuut teicu visi ciena? manliekas ka nee! mad.gif

Un vispaar kas tev te buutu jaasaka?

Link to comment
Share on other sites

Hmm! jaa Hainy nu tok ir pelniijis peec manaam domaam, jo

1. Vish ir sakariigs cilveeks

2. nav no kategorijas siikie (domaaju, ka es ar neesmu rolleyes.gif )

3. ir vinjam arii pieredze uz admineeshanu (taapat kaa man smile.gif)

4. ja dod vinjam tad dod man ar wink.gif

hmm! nu shiis ir tikai manas domas, ar kuru paliidziibu jums buutu vieglaak izlemt Hainy lietu .

Link to comment
Share on other sites

Jin tev ir taisniiba par taam adminu kategorijaam, bet es atbalstu vecaas labaas kartes, kuras biezhi nespeelee! Un veel vairaak man patiik tieshi de_ kartes un nevienas citas, kaa, piemeeram, de_vertigo; de_train, de_storm un paareejaas. Pa retam arii katram nopietnam speeleetaajam gribas uzspeeleet arii kaadu fun karti, bet tas ir pa retam! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

1) lirel - esmu tevi dziivajaa redzeejis smile.gif ja ne praataa tad augumaa gan tu veel nedaudz pasiiks esi smile.gif (no offence) es vienkaarshi peec sevis skatiijos....

2) niku Hainy pieregjistreeto sarakstaa neredzu taa ka nav kam iisti dot taas tiesiibas... (aaaij)

(edited)

ak pieteicies biji gan... ok... uzliku arr, ak, am, aslap

use wisely

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...