Jump to content
GIGN Forum

Ufo


Dante594
 Share

Recommended Posts

vien no komentiem

yeah!! i bet they have the tightest an smoothest pussy's in the univers!! cant wait to get my hands on a hot nude Alien chick with a big head, round eyes and only three fingers... yummm!!

:superlol:

eidt. bļa bet video smuki uztaisīts. malači :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

es tagad ar vienu marsieti (viena acs čalim..) dzeru tēju, šis savu draudzeni paņēmis (seksīgas kājas).. Viņi nolaidās te pat pagalmā, bet tas jau iepiriekš bija sarunāts i-netā..

Šis baigos jaunumus saka. Teica, ka uz Marsa viņam ir privātā māja ar trīs stāviem un seksīgām vecenēm.. Ko es atbildēju? "Marss ir garšīgs.."

Viņa draudzenei seksīgas kājas. Bļe, to jau es teicu, bet žēl dzēst.. ok atstāsim.. Viņa "kuģim" ir spineri..

Viņš vēl teica, ka lattelecom nets smird, ka MARSNET esot labāks. +viņam apple macbooks mājās esot..

Tā vai šitā, būs jānokoļī viņa draudzene..

man nav ko darīt vīri..

p.s. viņa draudzenei ir seksīgas kājas

p.p.s. viņu sauc Džeremijs endio sule Postmeeslkaka.

p.p.p.s. Marss ir garšīgs.

p.p.p.p.s. viņš (ar draudzeni) paliek pie manīm pa nakti.

Link to comment
Share on other sites

Labākie komentāri:

НАМ ПИЗДЕЦ ПИЗДЕЦ !!!!!!

what ya smoked ?

omfg ... i woke up i looked in the sky i saw a big red thing flying for like 3sec omg im freaking scared i didnt knew i could see something here in amsterdam..

can you fuck them?

i see a fly at my window.. yepp its a fly

Protams tur ir vēl komentāri, bet šie man patika vislabāk ;)

Link to comment
Share on other sites

citplaneetieshi eed cilveeka galju?

pēc ievietošanas datuma nevar saprast, kad filmēts...

http://rutube.ru/tracks/1064484.html?v=605...28f56e89c4860ba

lol tas ir vecs..

taas ir taas gaisminjas kas lido pa gaisu, kkaadas spuldzes or smth.( nezinu vinjaaam iisto nosaukumu)

cerams ka saprati x)

Edited by minds
Link to comment
Share on other sites

Vispār tas video ir feiks. Pats autors youtuba ierakstīja ka vinš to izveidoja lai pierādītu cik viegli ir izveidot tādu video + Dziļāk pameklējot var atrast video, no tā paša autora, kur pa gaisu aizlido viņa niks.

Edited by k34ups
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...