Jump to content
GIGN Forum

Hujakš


chauchau
 Share

Recommended Posts

Sagribējās uzspēlēt bērnības spēles.

Nevaru atcerēties nosaukumu vienai spēlei, bet ļoti gribu lai Jūs man palīdzat.

Spēle bija par ķīnu, stratēģiskā. Uz vāciņa bija uzzimēts džekiņš ar garu bizi, tādu garu ieroci, kā šķēpu, tikai asmenis bija daudz lielāks un vinš stāvēja uz ķīnas mūra.

Spēle bija ļoti aizraujoša. Tev vajadzēja celt daudz dažādu celtņu, lai iegūtu mālu u.tt. Tur varēja celts arī rīsu laukus, fermas, varēja medīt kautkādus putnus, ja nemaldos bija arī tīģeri. Vajadzēja attīstīt arī kultūru, celt visādas nozīmīgas celtnes, tādu kā zoodārzu...

Katru gadu tur notika festivāls, ziemassvētki, ja tev bija uzceltas ēkas, kur varēja mācīties akrobātiku, mūziku u.c , tad cauri tavai pilsētai gāja daudz cilvēku ar to lielo pūķi.

Ēkas diezgan ātri arī nobruka, jo saprotams, ka ap to laiku, nebija nekāda dižā celtniecība. Katru gadu notika arī kautkāda nelaime, kā plūdi, zemestrīces u.tt.

Varēja apmācīt arī kareivjus un sūtit uz citām pilsētām, tikai nevarēja redzēt cīņu, varēja lūgt palīdzību citiem , kā lai pasaka, nu tiem ķēniņiem, vai arī sarunāt lai neuzbrūk tev.

Ko es vēlos lūgt no jums ir spēles nosaukums, ja nu kāds ir spēlējis, vai vienārši māk atrast.

Vēl es gribu palūgt atrast, kur var nolādēt spēli Г-НОМ. Ja kādam interesē sižets, pastāstīšu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...