Jump to content
GIGN Forum

Steam Serveri


Recommended Posts

mm ja es netieku iegsha ar non-steam tas nozime ka radisies invalid cd-key vai kautkas tads jo es ieeju viena serveri ar non-steam un man uzmet invalid cd-key un tad ar steam cs un aiziet tas nozime ka tas serveris ir steam ??

Link to comment
Share on other sites

shine Posted Yesterday, 22:10

Tad ej ar NON-STEAM cs un skaties, kuros netiec iekšā(95% netiksi). Tos pieraksti!...

shine Posted Today, 23:36

Local Class C errors, tad ir.. ja ej caur non-steam cs steam serveros. Laikam invalid cd-key bija, kad čalis nav uzkrekojis swds.dll..., bet ir non-steam cs. Īstenībā neatceros... kaut kas tāds... bija.

tu laikam esi pilnigs idiots >.<

ja pa temu tad skaties kadas kartes patik , parsvara stiim serveru ir dd2 only kur spele idioti kam neapnik dd2, vienubriidi speleju rats kartes bija tiri forshi, lidz apnika, tad atradu citus un speleju talak - kuros nelago ofc

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

tu laikam esi pilnigs idiots pinch.gif

Norādi precīzi, kāpēc esmu idiots? Nē nu labi konterstraiker. Izdomā 2 lapu garu tekstu un izskaidro.

STEAM Klienti tiek NON-STEAM serveros. NON-STEAM netiek STEAM. Ne visiem non-steam serveriem ir -nomaster. SO viņi tiek uzrādīti "Internet" listā? Nu jā protams, šādi nav īpaši izdevīgi. Anyway. Par to Invalid CD-KEY neatceros. Clienta vaina nebija. Tev laikam, kas neaizgāja. Ej spēlē runescape. roflc0pt3r.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...