Jump to content
GIGN Forum

Kaarteejais Glupais Topics :)


_swallow.dll
 Share

Recommended Posts

par cik skaidraa esmu raxtiijis kaadus 4 postus max.

tad lai iet .

lieta sleepjas tur , ka nevaru nobanot peec ID , nezinu kaapeec :/ kkaadas 9 reizes esmu ar to saskaaries , bet nekaa , vienmeer esmu spiests palikt specos vai iziet no cs :/

naktii maniem "draudzinjiem" ljoti patiik paspeeleet ar visaadaam nelagaalaam programaam un scriptiem , bet vinji izveelas nikus "." "~" kkas taads , shito suudu nebuutu raxtiijis , ja viens uz naglas nebuutu speeleejis ar normaalu "norci" , kuru es nebiju speejiigs nobanot , taapeec tiem , kas uz mums skataas no augshas prasu xnick .

ja pasuutiisiet dir*t , tikai pareekshu !

ups , aimirsu patiekt, ka gandriiz lielaakaa dalja no gign auditoorijas izmanto nelegaalaas programmas , ja ne visi , bet es ar to domaaju cs programmas un visu to bulljumeeslu , kas daraas ieksh cs

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

Un ko tu ar xnick taisies darīt? Ja jau nevari nobanot pēc ID, tad arī niku pēc ID nenomainīsi.

CSDMā pēc ID banojas šādi (ja pieņemam, ka spēlētāja ID ir 1234): xb 0 #1234 wh

Edīte: Kaut gan tikko serverī pārbaudīju. Sintakse ir "Usage: xb <time in minutes> <ip or name> <reason>", un man arī sevi neļāva nobanot, pasakot, ka tas nav ne spēlēdāja vārds, ne IP. Tātad droši vien tādas iespējas CSDMā nobanot pēc ID vispār nav. :)

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Neinterese tavas alkohola problemas...

Kas tev taa par uzbruukoshu attieksmi? Kautkaads ultimaats tiesiibu prasiishanaa ...

Iesaku iemacities taksh nobanot pec ID, ja jau tev ir tadas tiesibas, or atleast slay to chali ...

Vari saakt reekt, "not recomended" no manis.

"ups , aimirsu patiekt, ka gandriiz lielaakaa dalja no gign auditoorijas izmanto nelegaalaas programmas , ja ne visi , bet es ar to domaaju cs programmas un visu to bulljumeeslu , kas daraas ieksh cs"

Jaa Jaa? Visi? Neko sev apgalvojums... neesmu ne reizi cheatojis CS! nekadas papild lietas izmantojis. stfu

Man ari ir gadijies, ka cheaters aizmuuk! Neraudaat taksh par to...

Link to comment
Share on other sites

Kaada probleema, ja nevar nobanot tad var arii paslejot dazhreiz pat tas ir diezgan jautri, ka mazais 4iitoks aaraads pie kompja nesaprashanaa kas notiek!

Pats esmu taa dariijis un nekaadu probleemu, notinaas maita un viss, ja atgrieziisies ar 4iitiem veelreiz ganjau kaads nobanos!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...