Jump to content
GIGN Forum

Votemap


KlumpaHLTV
 Share

Recommended Posts

Jau kuro reizi serveri leiku kadu mapi de_dust ,cs_assault u.t.t. ,bet vienmer truksts kadas 1-3 balsim. Kapec ? Lielaka dala no speletajiem csdm ir neregoti ,tapec viniem nav sapratne ka citiem biku krit uz nerviem standartu mapes tie kas spele csdm biezak par viniem un gribas k.ko citu (de_dust ,cs_assault ...) tapec ludzu lai samazina to procentu skaitu biku mazak ,ja varetu ,savadak mani votemap sanak tikai 20% .(

Vairs nelieku ar lieliem burtiem mapes !

Link to comment
Share on other sites

Tie neregoti ir tie kas ienak serveri varbut maximums 2 reizes un spele pilnigu praktiski visos serveros kur vini vien spej izrakt ip ,bet tiem kam ir regots niks parasti uzturas serveri ,bet ari ir citi fanati kuriem patik csdm gign un spele taja ,ja pat vinam nav regots niks. Tapec ari prasu lai samazina mapes balsojumu.

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

Ir citi cilveki kuriem labak patik spelet csdm nevis pub un ari tajas pashas mapes vajag macet ari spelet. Nu tad kad vel nebija de_cpl_mill es ari liku vinu votemap ,bet reti kad sanaca ,bet paskaties tagad cik ruka to mapi :thumbsup:

Ja ,nonems mazliet nost tad ari es vairak speshu serveri kontrulet 4iterus ,jo man pasham ari vairs nav intrasanti spelet vienas un tas pashas mapes ,tapec ari leiku votemap .) lai uzmundrinatu mani turpinat spelet .)

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu viedoklim, ka daudzi csdm spēlē, lai pakačātu aimu. Un ja ir tāda doma, tad noteikti aktuāli ir šo aimu kačāt mapēs, kurās ir plānots šīs iemaņas pielietot, visbiežāk, cw ietvaros. Un ja vairākums serverī nobalso PAR vai PRET, nu tad tā tam ir jābūt - vairākuma vēlme. sorry..

Link to comment
Share on other sites

Esdomju ka kaadu procentu var norakstiit uz to, ka votemap laikaa daudzi spiezh 2lai tiktu pie ierochiem un tur viss notiek automaataapats cik reizes neesmu uzspiedis 2 kad liek voti!

Tomeer man pashamlabakpatiik standarta mapes,kaut kaadus assultus un milicijas toch nevaru ciest un vienmeer spiediishu 2 :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tomeer man pashamlabakpatiik standarta mapes,kaut kaadus assultus un milicijas toch nevaru ciest un vienmeer spiediishu 2 :thumbsup:

Taka tas ir CSDM tad ari reizem sanak ta ,ka kads liek votemap un kads grasas spiest 1 tad taja bridi vinsh nomirst un vinam pazud vote ,bet paradas weapon izvele un ta man radies dauzdas reizes un noteikti ne man vien !

LAVRx - Es vairs neleiku militia jo pasham tagad vina besi ara .)

Link to comment
Share on other sites

tas vai tad nav skaidri redzams ? :/

mrs ediite ir klaat : visi no taas mapes muuk , es domaaju par MILL ! ja dienas laikaa serveris ir pilns , tas nenoziimee , ka taa ir naktii :/ jo dienaa speeleet gribeetaaju daudz , a serveris ta viens ! peec aztec 6 vs 6 mill`aa ir tikai 2 vs 2 :/

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

Ja tev swallow ir aizdomas ,ka man ir [] tad uztaisi jaunu topiku un izpaud savas jutas kas un ka ,bet kapec piesarnot sho topiku par kuru iet vispar cita lietas jega ?

Kas atiecas par uN-Named.!. vinam ir vajadzigs atvilinajums ,jo par daudz jau sak postot Sudzibu un Tiesibas sadala !

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...