Jump to content
GIGN Forum

Dzirde


GEAR
 Share

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu čali esi pat krutāks par debīlajiem amīšiem :D :D :D Vienīgi sūdīgi, ka rotaļlietu izplatītāju nevarēsi iesūdzēt tiesā uz 10milj $ kā ASV. Nu ja nu vienīgi instrukcijā bija rakstīts, ka ausī nedrīkst likt, tad tāpat nesanāktu :D

Link to comment
Share on other sites

Tak, ko jūs pišaties, GEAR pareizi dara. nahuj tos ārstus, tur jau nekas nopietns nav. Mājās paņem medicīnisko spirtu ( galvenais neņem prosta veikala vodku ), apgulies uz sāniem, tā lai sāpošā auss ir uz augšu, ielej ausī med. spirtu un guli. Paguli pāris minūtes ielej ūdeņraža pārskābi, lai iztīras tur viss.

Otrs variants ir paņemt ieliet ūdeni, mazliet pagaidīt un ieliet šķidru slāpekli.

Trešais variants, kas būtu, priekš tevis, vislabākais, ir no kaut kurienes izraut nātrija gabalu un iemest to ausī, kad tajā ir ieliets ūdens.

veiksmi. :)

Link to comment
Share on other sites

Otrs variants ir paņemt ieliet ūdeni, mazliet pagaidīt un ieliet šķidru slāpekli.

Trešais variants, kas būtu, priekš tevis, vislabākais, ir no kaut kurienes izraut nātrija gabalu un iemest to ausī, kad tajā ir ieliets ūdens.

veiksmi. :)

Oli,es neiešu tādas muļķības darīt,pietika jau to ko izdarīju :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

veiksmi. :)

Minority Natrijs nav ta viela ko vinam deretu tur iespraust. Daudz labak ir ielikt Ceziju vai Rubidiju un uzliet mazliet udeni.

P.S. Man besi ka man nav garumzimes

P.S.S. ja nezini kas par reakciju bus tad ieej youtube un paskaties Brainiac to izmegjinaja tikai vanna ielika Cs un Rb

Edited by k34ups
Link to comment
Share on other sites

<_<

Paldies tev, uzlaboji manu garigo + rusty darbs un uz visiem 100% garigais pacelies.

Par cash tekstu ari varetu izveidot komiksu.

Btw par visu sito - chaliit, tev jajiet arsteties!!

Cik tev vispar gadu lai daritu ko tadu!?

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Personal Info

GEAR

Apgreidots geks

14 years old

Gender Not Set

Latvia,Liepāja

Neesiet tik kritizējoši...

Liepāja. Pilsēta, kurā nav elektrības, kurā nav mašīnu, kurā cilvēki dzīvo alās un izšauj sev ausī 5x ar pistoli. Common day of liepaajnieks.

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

GEAR

Apgreidots geks

14 years old

Gender Not Set

Latvia,Liepāja

Neesiet tik kritizējoši...

Liepāja. Pilsēta, kurā nav elektrības, kurā nav mašīnu, kurā cilvēki dzīvo alās un izšauj sev ausī 5x ar pistoli. Common day of liepaajnieks.

es laikam būšu nokavējis to aušu šaušanas festivālu :) un manā alā ir gan elektrība gan pārējās ekstras :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...