Jump to content
GIGN Forum

Attieksme...


L-BeasT
 Share

Recommended Posts

Tātād ... ienāku šodien no rīta serverī un mape ir dd1 un nu skatos pirmais, kas sāk patik, ka chuky lieto slapu tieši vietā un laikā! Kaut kādi dīviani slay un slap utt... Neskaitot cik saprtu laikam spēlē super friend chiky un atļaujas visu uz serve! Tomēr laikam to jofiņu vajadzēja nobanot... :(

Pēc tam ar laiku nomainās karte un es uzlieku dd2, kur chuky turpina tadā pašā garā ar ideāliem slay un slap lietošānu man bendēt nervu! Ok sexa nav bijis ilgi un nervi čupā? Ko lai dara? :)

Ja gribas sīkāk skatās dēmo:

1) http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-10-02...909-de_dust.zip

2)http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-10-02/weekly-cs.gign.lv-0810020941-de_dust2.zip

Nu nezinu vai tāda ir normāla attieksme pret admin tiesībām! Un ja tev ir iedots slay, slap un nevari banot, tad vismaz izmanot tos pareizi....

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi saprotu, tad vins slepoja un slajoja cilvekus, kas pavisam neko nepareizu nedariija... Vins to darija jo tjipa tie bija zinami civevki serveri tapeec cereja, kad tas buus kaa baigais joks ... :zhaav: Ja es taa pareizi esmu sapratis, tad vajag dzirdeet vinja versiju kapeec vins taa darijaa, un tad izlemt. Es pats personigi esmu slapojis loti daudzu speletajus neparko, vnk tie ir labi zinami speletaaji ar kuriem mums jau tas ir saurnaats vineam otru pachakareet un abi par to iereecam, bet tas ir 4ista for fun nevis es te nepazistamus civleku chakareshu <_<

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:zhaav: Ja es taa pareizi esmu sapratis, tad vajag dzirdeet vinja versiju kapeec vins taa darijaa, un tad izlemt. Es pats personigi esmu slapojis loti daudzu speletajus neparko, vnk tie ir labi zinami speletaaji ar kuriem mums jau tas ir saurnaats vineam otru pachakareet un abi par to iereecam, bet tas ir 4ista for fun nevis es te nepazistamus civleku chakareshu <_<

Tieshi taa ir vairaki tadi forshie admini,ar kuriem ir funs tiri taa neko! :) Galvenais kamer netraucee tas nevainigajiem :):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kaut gan es viņam pateicu, ka rakstīšu sūdzību... pabrīdināju! :) nezinu kapēc nerādās....

bet nu fakts palieks viens, ka cilvēku slapojot viņš viņu pamet tālu uz priekšu, kas vairs nav godīgi un tas vairs nav fun pretinieku komandai! Kas iespējams grib ieņemt spotu kā ct, bet T atskrien ātrāk nekā tas reāli ir iespējams..... zūd visa mapes jēga un citiem nav patīkami! Ar savu prieku un izklaidi traucējat citiem spēlēt... ;(

Link to comment
Share on other sites

Ja no serverī pazīstamiem, un sevi pierādijušiem kā sakarīgiem, spēlētājiem ir jāklausās tādas sūdzības, tad te ož pēc apgraizīšanas... Man ļoti interesē, ko tas chucky tur ir darījis, bet nezinu, kad tikšu pie cs.. moška paskatās kāds no adminiem un nokomentē sīkāk?

Link to comment
Share on other sites

Pag,pag? Slayots? parādi demo kur, kādu noslayoy? Free fragus + basecamps tika slayoti/slapoti + kickoti tika free fragi, kuri jau bija 4 rounds... Slap, jā slapoju tevi arī, bet kapēc iedomājies to? Chatu tu arī vari kādreiz apstīties vai arī FRAGOT? Es saku ej pasties čali kkādu, neatbild. Es ieeju spec, bams AIMS čalim, saku L-beast xb ir, ja ir BANO, neatbild.. Pa mic paspruka lamuvārds, to viņš dzirdēja un saka ka man acc off? Attieksme? Es uzturēju serveri kārtībā, tu man draudi ar acc zaudēšanu.. Tik vēli atbildēju, jo bija baigi daudz uzdots un nepiesēdos pie PC.. + Slapots tika l1nk1n, varbūt zini kapēc? Viņs mani ieslapoja 4x xslap un palika man ma 10-30hp mazāk, jo uzlēcu augšā un nokritu, es viņam devu pretriecienu.. Labi negribu nekādas nesaskaņas ne ar vienu, bet es pildu dotās privalēģijas arī, dažreiz pāršauju pāri strīpai ar viņām, par to liels sore un jāsaka, ka tā vairs nedarītu, bet nevar jau no vietas visulaiku spēlēt normāli, vajag atpūsties arī.. Zinu, citi arī spēlē maz un grib uzspēlēt normāli, un es ar savu muļķību viņiem traucēju. Nākošreiz tā nenotiks, ja man dos velvienu iespēju...

EDIT: Raprock, tagad var redzēt tavu patiesu seju..

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Tu izlasīji vispār? Esmu dažreiz palaidies, un izmantojis acc pret citiem, bet tevi slayosi kkā neatceros varbūt bijis ir,bet slaps gan bijis pret tevi, un tu esi mani slapojis/slayojis arī..

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Sākās kašķis.. Tik sliktu visiem esu izdarījis, ka vajag šitā? Ir daudzi admini, un esat bijuši klāt, ka dara to pašu pa mani, bet neminēšu kuri.. Tikuntā te ir runa par manu adminēšanu un privalēģiju atņemšanu/nahrenizēšanu.. Ko izlemsiet, tas ir tikai jūsu ziņā..

Link to comment
Share on other sites

Es tak teicu,ka te 1ns otrs vnk parspilee un that`s all!Jaa ja 1ns otrs exemplars ieslapo prikola pec savu chomu,tur nekaa slikta neredzu!ja slapo/slayo nevainigus upurus,tad jau butu problema,bet ja admins izvelas fragot taa vietaa lai specotu chiteri,tas arii nekam neder!bet shajaa gadijumaa domaju ka vnk jaklapaa shitais ciet un viss!Jo Chucky cik zinu ir normals players,un shad tad arii musu GooD klanaam piebiedrojas :)

Link to comment
Share on other sites

chyky ja neredzēji, tad es iegāju specos un iegāju par ct beigās... kur neredzēju viņam aim, bet redzēju wh! Bet čalis bija tik foršs, ka pat saprast nevarēju, jo spēlēt viņš galīgi nemācēja...

Man pret Tevīm nekā nav... pilnīgi! Bet ja es no rīta nesen acis atvēris un kafiju tik uztaisijis gribu paskriet vienu mapi un man kaut kāds chiky shauj galvā, un vēl jāskatās kā T aizslapo labi tālu un tas ir negodīgi pret ct, tad tas man nepatīk! Nākamo reizi padomā par to... Es nerunāju par tiesībām nost vai nē... neuzturos serverī tik daudz, lai redzētu kā Tu adminē citos brīžos, bet pacenties manā klātbūtnē šitādus jokus nedarīt! Nav man humora izjūtas! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...