Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

l1nkin - vienkārši čau - tur ir jābūt mega-antipātijām pret ozoliņu + stulbam, lai vainotu tajā visā vēl kādu izņemot pruseku.

eziic - viņš nemaigojās, viņš traucēja, ja tu būtu rūpīgāk skatījies, tad redzētu, ka viņš principā darīja visu ko varēja, atļauti un neatļauti.

ņehuj dirst netēmā uz spēlētājiem. Abas pēdējās spēles redzēju dzīvajā, nenormāli krutas sajūtas :) lai gan pēdējā spēle bija tāda diezgan pašvaka, beigas iespārdīja!

Link to comment
Share on other sites

Par pirmo daļu jāpiekrīt - atļauti viņš tiešām izdarīja visu ko varēja [vēl jāņem vērā, ka viņš vismaz vizuāli izskatās ievērojami mazāks par pretinieku šādā situācijā], bet no neatļautās puses velns viņu zin. Varbūt vajadzēja pa seju ievilkt. :) Es jau neko nepārmetu, vienkārši tā principā bija vienīgā situācija spēlē, kas man nelikās saprotama, tāpēc tā jautāju.

Link to comment
Share on other sites

macho pruseka vaina neapšaubāma , bet ozloliņš jau kuro spēli laiž lažu ! bļin kāda antipātijas , prosta viņam nepietiek spēks visai spēlei , viņu visu laiku apslidoja pretinieki bļin , kas tu akls esi (don`t take it hard) !! tajā situācijā , jeb kurš cits aizsargs būtu jau sen aizvārtiem aizslidojis un panjēmis rupi .. vo tā apsties to situāciju atkaartojumā un tad vēlreiz padomā ! :P

Guncha zvērs !

Link to comment
Share on other sites

:P

Guncha zvērs !

bļin, (nice curse word) tu daudz neatpaliec prātiņā no sava avatar elka Kimbo Slaisa.

Tu laikam nesaproti, ka Ozoliņa karjera strauji tuvojas beigām un viņš vairs nevar paslidot tik ātri kā svaigs gurķis, kura vecums nesen ieslīdējis trešajā dekāda...

Link to comment
Share on other sites

par to jau iet runa , ka dalja vaina jāuznjemas arī OZO ... izzanalizē to epizodi un tad kaut ko te par smadzenēm raksti ... galma aksts !

Ja tu esi tik neaptēsts, un nespēj pamatot Ozoliņa vainu šajā situācijā, tad es izanalizēšu šo epizodi.

Moments, kas tiek analizēts 1:20-1:30

Mums, tas ir, Rīgas Dinamo, ir skaitliskais vairākums. Pretinieks izmet ripu no savas aizsardzības zonas, lai iegūtu dārgās sekundes. Pārmetiens nav, jo viņiem ir skaitliskais mazākums. Aizsargu pāris atgriežas savā zonā pēc ripas, bet Pruseks pie tās ir pirmais. Tomēr pēc neveiksmīgas Pruseka māņkustības, piespēli, kas tika raidīta gar bortu, pārtver pretinieku uzbrucējs, kurš atradās labā slidojumā. Ozoliņš bija ieņēmis pozīciju pie borta, lai pēc ripas saņemšanas to adresētu uzbrucējiem.

EDIT: Tu man tagad izskaidro, kur šajā momentā Ozoliņš kļūdijās. Tāpēc, ka viņš neatradās vārtos?

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

:P

Guncha zvērs !

TU bļe un vel tas pajobaks linkin vispār aizpišaties.

zajebal šitie opatnie fani, kas zaudējumos tik nodirš visus (okey, šodien spartak, bet pie ielaistajiem vārtiem atkal tiek vainots kāds) un uzvarās ķip viss pārsvarā ir baigi labi.

Aizej varbūt un pats uzspēlē? Apčurājies tu tur skrietu 10'000 skatītāju priekšā.

Par momentu runājot, kur tur Ozoliņš ir vainīgs? Reāli tur vispār viņš speciāli slidoja, lai Pruseks viņam padotu, savādāk pretinieks būtu bijis pirmais un vispār tur prusekam stiprāk vajadzēja atdod piespēli nevis tik vāji. Viņš vēl pēc ielaistajiem vārtiem pats nožēloja savu vainu, bet turpināja labi stāvēt.

Par OZO runājot , viņš ir ticis pāri savām atkarībām un varbūt arī viņš vairs nav tik fiziski labs, cik viņš bija kādreiz, bet tomēr, viņš ārpuslaukuma, ģērbtuvēs ir komandas kapteinis un līderis, kas vajadzīgajā brīdī arī pateiks īstos vārdus. Tā kā aizveries jopt. :)

Link to comment
Share on other sites

Par Hossu - vienīgais, kas viņam ir tas ir tikai metiens. Reāli 80 procentu vārtu gūšanas situāciju viņam izkārto Ņiža un Petrovickis. Kad viņš ir izgājis 1vs1 var redzēt, ka nekāda īpašā skila viņam nav. Kā jau bija rakstīts kautkur, čalis zaudējis sev ticību, jo iepriekš bijis diezgan labs bullīšu metējs.

Anyway, tās ir tikai manas domas, kuras noteikti atšķirsies no 99% Gign apmeklētēju.

P.S. Rīt jāpiesmej beidzot tie maskavieši.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Zini piever tūpli !

es izteicu savu vidokli tāpat kā pārējie !

Srazu man nez kāpēc pāris tirliņi izdomā braukt augumā ! jopt... kas ir ar jums ?!

Ok, vēlreiz paskatījos video... nebija tā kā teicu, bet kad skatījos spēli tiešraidē, tad man radās tāds iespaids !

UN BEIDZIET SAVUS BEZPERSONISKOS INTERNETA UZBRAUCIENUS !!! E-PENIS +10... YEAH... I`M THE MAN !

EDITE: man vienmēr jūk !

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

es izteicu savu vidokli tāpat kā pārējie !

Srazu man nez kāpēc pāris tirliņi izdomā braukt augumā ! jopt... kas ir ar jums ?!

Ok, vēlreiz paskatījos video... nebija tā kā teicu, bet kad skatījos spēli tiešraidē, tad man radās tāds iespaids !

UN BEIDZIET SAVUS BEZPERSONISKOS INTERNETA UZBRAUCIENUS !!! E-PENIS +10... YEAH... I`M THE MEN !

Bet tu beidz bezjega dirst virsu Ozo, ja pat neesi normali noskatijies video.

Par Hossu - ja DR netiks play-off, tad vinu tagad butu izdevigi pardot, jo nakosaja sezona vins, visticamak, tapat nespeles dinamo.

Link to comment
Share on other sites

TIKAI RIGA TIKAI DINAMO! :) Shodien bus pa dupsi taads sexiiigs periens noteikti :) hmmmmm,japaskaataas kursh no musu aizsargiem ir lideris....

P.s. Oho OZO joprojam lideris un tad seko Galvinsh,tieshi taa kaa to mes v isi redzam un kaa tam jabuuut :) OZO glaabj visu ko var izglaaabt vai nevar...Veido speli,taa kaa maak un kaa sanaak... OZO ir un bus lideris.... GO GO GO... Bleee ja mes zaudesim vairak nekaa vajag,taad HOSSA pametiiis muuus.... Aapaaaac!

Link to comment
Share on other sites

ES ESMU VĪRI.

Par Hosu - manuprāt, viņš tajā Salavatā tiks iebāzts kaut kādā 3/4 maiņā un ņihuja nespēs izdarīt, jo tur nebūs tāda Ankipāna, kas par to vien domā, kā labāk padot Hosam piespēli.

kRi pareizi saka - viņam lielākais trumpis ir metiens, viņš gan māk arī labi ripu kontrolēt, bet tieši viņa metiens ir ļoti izceļams.

Man jau ar šķiet, ka Hosa nākošsezon tāpat pie mums nepaliks, tad jau labāk viņu pa palielāku summu kaut kur pārdot un par to naudu samaksāt 3 vidējiem spēlētājiem algu. Ļoti ceru, ka nākošsezon Dinamo vēl pastāvēs. Tāpat arī, nav izslēdzama iespēja, ka viņš vienu gadu paspēlēs citur, nogrims ēnā starp citām zvaigznēm un tad čerez vienu sezonu nāks atkal uz Rīgu spēlēt :) bet nu tie tādi mani sapņi.

emporio - Ozoliņam var piepisties, ka viņš neslido ātri un nav tik zibenīgs, bet tajā situācijā viņam piepisties var tikai pilnīgs idiots, jo viņa vainas tur nebija necik.

Link to comment
Share on other sites

Maskava diezgan neērts pretinieks, bet šodien obligāti ir jāņem, katra spēle ir jāvinnē.. Gribās tomēr Hossu, playoffus..

Ceru, ka Karsums šodien beidzot ieliks kādu banku. ;)

Un ja šodien uzvaram, tad esam beidzot astotniekā un par punktu priekšā Torpedo.

Link to comment
Share on other sites

Aha izlasiju,ka HOSSA nekur nedomaa braukt prom :) Jo taa bija meneshus veca infa :0 tapat OZO un vel dazhus gribeja citi klubi dabuut :) Vopshem princips ir 1ns :0 Ja mes 1nam 1mo periodu SPELE ir musu,ja ZAUDAM 1mo periodu,zaaagjis garantets,vienalga vai pamatlaikaaa vai papildlaikaaa,bet nu t aaa tas ir pa 90procentiem sho sezon bijis!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...