Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Nepiedosu jums :P . Nju tagad jus abi divi mani nogalinajat :) es domaju ka mes esam draugi :) bet tagad vairs nejutu lidzi atlantai,ska par spiti jums uzvares :P ...

P.s. taka jaut par to,kurs pirks alu,paliek atverts :) .

P.p.s Good,man Varbut nemsim v dolju F.B.I :)

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Nu ko draugi 6:1 :) sodien mana diena,tas ir jums par vakar dienu :P

P.s F.B.I . Es uzliku kasti alus uz to ko SKA uzvares, Good,man uz to ko SKA zaudes. Uz ko liksi tu :P bet lai butu godigi liec uz kaut ko citu . Kas vines ,tam katrs atdos pa kastej alus ,ok :)

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Bez problēmām. :)

Prieks skatīties kā spēlē Robis, skaidri pierāda to, ka treneris nepamatoti viņu sezonas laikā neiespēlēja.

Kādēļ tizlā RD organizācija nesaprot, ka par 7+ls uz spēli neviens neies? Nolaižat biļetes līdz 2-3Ls un arēna būs pilna.

Tagad knapi 2k.

Link to comment
Share on other sites

Lidz cempionata beigam neko foruma nerakstisu,savadak F.B.I. pari ar Goodman noskauz manejos,ta tas bija ar SKA...bet lai lielitu "super" klubu Barsu:-)...baletdejotaji un nekas vairak,un pilnigi piekritu maurinho vardiem par Barcu...klubs,kas dara visu lai futbols butu neskatams...ka savulaik chehi hokeja Jagrs vienu iemoka,parejie dara visu lai notiktu bakstisanas pa bortiem,un Hasheks neielaizh,jaa...kluva pat par olimpiskajiem cempioniem,bet vai speles bija baudamas?...tas pats ar Barcu,vairak ka 250 piespeles 90min...tikpat labi var skatities treninu,ka speleteji sedosa suna auguma pa apli piespele viens otram...chelsea atrada veidu,ari Madride un pat milana...jaa,pret almeria vai santanderu tas iet cauri. Ta ka katram savs redzejums

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...