Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Nu vo,muuseji sakushi speleet,taa ka vajag :) Taa turpinaat :) Tagad smags izbraukums,vismaz 10pkt butu jaatved :)

Pēc kā tu to spried, pēc rezultāta?

Jāsaka godīgi,

bāla pirmā trešdaļa, neviens sakarīgs uzbrukums.

Otrajā trešdaļā, no 3 gūtajiem vārtiem tikai vieni nesastāvēja no 90 % veiksmes (Upīša vārti). Karsuma vārti KURIOZS, Spurkstiņš vārti arī bija halava, var redzēt ka apzināti nepielaboja, trāpīja pa viņa nūju...

Trešā trešdaļa ne ar ko neatšķīrās bāls sniegums, un 4. vārtus diez vai ielaistu pieredzējis vārtsargs.

Vai "sākšana spēlēt" ir vairāk kā citas reizes šaru iekrišana ? Es redzēju to pašu bālo sniegumu, ar tām pašam rupjajām kļūdām, kuras vienkārši Spartaks nemācēja izmantot, un ja būtu spēcīgāks pretinieks pretī ar visiem šiem 4 vārtiem būtu par maz.

Edited by Pensionars
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nepis prātu,soprts ir 50/50,veiksme/meistarība viss kopā!Es skatos,ka Tu esi viens no tiem,kuri dirš zaļu!Viss vienmēr ir slikti!Ja nebūtu meistarība,nebūtu arī vārtu/uzvaru!Labāk gaidi pastnieku,kurš pensiju atnesīs un turi muti!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

50/50 :slap: Nu bet protams ĢĒNIJ!

Redzi, tu esi viens no tiem DINAMO faneļiem (lielākā daļa sportacentrs.com komentētāji) kuriem ir divas kategorijas, proti, UZVARA- DINAMO AHUJEEENIE YOYOYOYOYO (Pirksti gaisā) un ZUDĒJUMS- , tas vainīgs, tas sūkā utt.

Bet tāda lieta ka spēles analīze tev ir sveša lieta.

Kur es esmu rakstījis ka nav meistarības? ĢĒNIJ ...

Sports 50/50 :thumbsup:

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

lol, 50/50. Šis bija labs!

Piekritīšu tiem, kas nepiekrīt, ka šī spēle bija lieliska un "sāk iespēlēties" :)

Parasti tuvākajās 2 spēlēs ir kaut kāds bezceris, kas noliek visus uz zemes. 1:4 - šis šosezon ir labākais skaitlis. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50/50 :slap: Nu bet protams ĢĒNIJ!

Redzi, tu esi viens no tiem DINAMO faneļiem (lielākā daļa sportacentrs.com komentētāji) kuriem ir divas kategorijas, proti, UZVARA- DINAMO AHUJEEENIE YOYOYOYOYO (Pirksti gaisā) un ZUDĒJUMS- , tas vainīgs, tas sūkā utt.

Bet tāda lieta ka spēles analīze tev ir sveša lieta.

Kur es esmu rakstījis ka nav meistarības? ĢĒNIJ ...

Sports 50/50 :thumbsup:

Jeah,pārlasīju savu tekstu,ok ir šādas tādas lietas,kuras ir pilnīgā mežā!

Sāksim ar to,ka Tu sīkpirdi,pats putrojies savos tekstos!Pats raksti,

Otrajā trešdaļā, no 3 gūtajiem vārtiem tikai vieni nesastāvēja no 90 % veiksmes (Upīša vārti). Karsuma vārti KURIOZS, Spurkstiņš vārti arī bija halava, var redzēt ka apzināti nepielaboja, trāpīja pa viņa nūju...

un Tu man,tagad saki,sports 50/50 ģēnij?!! Cmon! Tavi,teksti,90proc. veiksme,kuriozs,halava?Tu pats sevi saproti?

Es tiešām esmu riktīgs svētdienas fans,just for fun,man ir savs,teiksim zemā līmeņa skatījums uz hokeju un visu savu apzinīgo mūžu nekad neesmu sapratis tos,kuri pēc uzvarām savus ceļ debesīs,bet zaudējumos nogāna!Tā ka tu Tev nebūs taisnība

Par faneli vari saukt savu piegulētāju!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Tu neredzi atšķirību no sava rakstītā un mana? :slap:

Manis rakstītais ir dažas epizodes kur paveicās, un varbūt tieši tās, EPIZODĒS sastāvēja no 80-90% veiksmes, bet lai nosauktu visu spēli par 50/50 nu tur jābūt īpaši apveltītam.

Es nekur neesmu rakstījis ka spēle nesastāv no veiksmes, bet izdirst kaut kādu mistisku 50/50 un pieņemt ka katrā spēlē tas tā ir, ĢĒNIJ cienīgi...

Izskatās ka ne tikai tev ir porblēmas ar spēles analīze, bet arī ar tekstu izprašanu!

Ģēnijs 50/50 YO!

No šīs diskusijas nav jēga, jo tavi argumenti ir vienkārša pļūtīšana kurai nav nekādas jēgas. Un tie uzdirsieni ir vienkārši smieklīgi. Grūti noticēt ka tev ir 24 gadi.

P.S Esmu sporta fanāts kā tāds, vienīgās komandas par kurām es fanoju ir Latvijas izlase (Futbols, Basketbols,Hokejs utt.)

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Esmu nošāvis greizi vienīgi pie tā,ka spamoju,ne tajā sadaļā!Par to pat būtu pieklājīgi sev pašam aizrādīt!

Lai Tev veicas sporta fanāt!

P.s Par 50/50 laikam būs jāpiekrīt ,tāpēc arī esmu tikai svētdienas fans,kurš saņēmis mācību nelīst tur,kur īsti nav saprašanas !

Link to comment
Share on other sites

Ar Vitjaz puishiem droshi butu pa Maskachku pastaigaat :)

Stulbaaas krievu strimalas sadzerushies izdamaja Vitjaz kausljus parmaciiit :) She tev bija 1ns otrs varonis dabuja normali pa tauri...Sheit tomer vinji sevi aizstaveja :) I`like it :)

http://www.tvnet.lv/sports/hokejs/400313-noskaties_vitjaz_policisti_izkaujas_uz_ielas

Link to comment
Share on other sites

Nevaru saprast kāpēc tu balsu par Ozoloiņu, viņš tak tā pat būs zvaigžņu spēlē! Būtu labāk savu balsi atdevis lietderīgi par kādu jauno hokejistu...

PAt teroretiski neviens cits tur nevar tikt,bet vismaz prieks redzeet,ka OZO ir starp TOP playeriem dinamo formaa...Ja raditu visus kas kuraa vietaa butu savadak,bet es balsoju katru dienu,lai musejie koteetos TOPaaa,kur var redzeet,ka DINAMO arii maak spelet hokeju :) Davai jabalso par Karsumu jau uz 4to vietu paceelies :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...