Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

http://www.championat.ru/video/hockey/v/23/23414.html

Avangarda vadības vietā nepažēlotu naudu un uz nākamo spēli pret Vitjaziem vnk nopirktu 3 bokserus, kas slidot māk. Uzliktu kā pirmo maiņu, lai šie atdauza tos pajoliņus tā, ka miesīga māte vairs nepazīst. Pēc tam- 3 maiņās nospēlēt spēli nevajadzētu sagādāt grūtības. Jā, es zinu, ka bokss un kautiņš uz slidām ir 2 dažādas lietas, tāpēc laikam vajadzētu vēl pāris nedēļas tos bokserus apmācīt, bet nu tie jau ir dzīves sīkumi.

P.S.

Tas nav NHL hokejs- NHL masu kautiņi ir ļooooooooooooooooooooooooooooti reti. Tas ir vnk bandītisks hokejs (ja to par hokeju var saukt vispār). Nebrīnos, zinot Vitjaz vadību..

Link to comment
Share on other sites

Nē nu es personīgi nerēdzēju no kurienes tā ripa vārtos ielidoja! Lab ka Jūs visi tik acīgi! Pieņemsim ka no MIķeļa rokas,un cik zinu tādus vārtus vnk NEMĒDZ(nedrīxt ) skaitīt uz to arī pamatojos ka neieskaitīja,lai gana šķrobe nevis pa zaudējumu bija,bet gan ka nolažojām,toos 2tros vārtus!

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka ar roku ir tāpat, kā ar slidu - ja nav apzinātas kustības, tad golu jāskaita. Un tur nu ne tuvu nebija apzināta kustība no Miķeļa puses. Tātad mēs atkal nonākam pie secinājuma, ka video tiesnesim ir jādeg uz sārta. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...