Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Nakamā spēle domāju būs īsts SADO MAZO! Ja viņi iemetīs pirmie tad nebūs labi,jo esmu redzējis,cik smagi vinji spelee! :( Un Masalam laikam ir tads pats variants kaa Telkvistam ar HOLTU! Holts vnk ZVEERAA,un Telkvistam nav variantu! Jugraa Birjukovs ariii ZVERAA!

Link to comment
Share on other sites

šodien viennozīmigi būs mazrezultatīva spēle!Tā kā šītais mēnesis kad ir 5cas 5dienas,5cas 6dienas un 5cas 7dienas tikai reizi pa 821 gadiem,šitais skaitās naudīgs mēnesis, likšu uz UNDER 5,5, tādu pašu summu 50Ls atpmērā! šodien galvenais neielaist pirmajiem,jo tad būs pa dupšiem! :)

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet lieliska spēle mūsu izpildījumā un uzvara bija svarīga, kaut kāds stimuls nākamajām spēlēm - hey, mēs taču varam apspēlēt visus. I mean.

Trešās trešdaļas sākumā nesapratu par ko Ozoliņu noraidīja, vai kāds var apgaismot? Vienīgais ko sapratu, kad kāds viņu pagrūd..

Link to comment
Share on other sites

Nee nu ja mes shito speeli nevinneesim,vai nepanjemsim PUNKTUS<es NEZIN! NU tik superiigi musejie spelee,Hašeks vispār reāls CAURUMS<nav viņam ko HOKEJĀ darīt,lai iet florbolu uzspēlē! Viņa laiks ir pagājis!Esp at varētu iemest ar alus pudeli rokā! :) hihihi :) Nu mūsējie vnk MEISTARĪGĀKI izskatās :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...