Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

uz 7 dienas spēli pilnīgi visas biļetes izpirktas,bet uz 5dienas speli pret Torpedo vel palikushas tikai 100stāvvietas pa 4ls gabalā...Parējais viss jau izpirkts,tiko no bileshuservisa uzzinaju :(

1mais periods maskava-cska 1:1

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:(

1mais periods maskava-cska 1:1

Ko Tu brīnies. Es biju izbrīnīts, ka uz Minskas spēli nebija viss izpirkts pēc pēdējām spēlēm izbraukumā! :thumbsup:

Laikam pirmdienas&korķu efekts :)

Uz nākamajām būs pilns!

KHL Spēli nerāda, bet tikko atradu labu lapu, kur rāda onlinā sportu!

http://www.smotrisport.com/

Dinamo M vs CSKA http://www.smotrisport.com/video-167914.html

EDIT: Dinamo drūmi spiež! Jāuzvelk stulbie armijnieki šovakar!

EDIT2: Kā Hardigans dabūja pa muti! Dinamo vairākums :thumbsup:

EDIT3: Pizģec, CSKA iemeta!!! Bļeģ kā Dinamo neiet ripas iekšā!

EDIT4: Es jau jutu, ka briest kašķis :DD Kā tie krievi komentē par to cimdu un botu nomešanu :DD

DIANAMO VAIRĀKUMS - GOOD!

Ahahahahahahahha :DD "Na šutku tak napal", "Vot zdes s kakom to baljshom parnjem"

EDIT5: YEEEEES 2:2

"Baruļin molodec, ņespal!" :D

"Ahnul v borte ot dushi!" NU PĒRLES ČAĻI BĀRSTA!

EDIT6: YES!!!!!!!! 3:2 DINAMO ČALIS NO ZILĀS TOTĀLI IEPIRDA!

YES!!!! DINAMO 3:2 CSKA!!!!

Link to comment
Share on other sites

Paldies Jurko :) 1maa vieta :) Tieshi arii pirmit mekleeju kur pacholiiit :) Maskachka pagaidaam tashiii :)

Bleeee Harrtiganu normali tiko izsledza :D Bet dzeks cyka atkal simuleeja :)

Bleeee nu kammon.....1:2

jeee beibiiii 2:2 :) Spele jau super skatama :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Uzliks sodu par cepuru mešanu pēc Ņiživija hat-tricka - http://www.apollo.lv/portal/sports/articles/193135

principā jau man tā šķiet tīri stilīga tradīcija, neba nu tās cepures baigi grūti savākt.

BĻEĢ es nevaru sagaidīt šodienas spēli pret viķaz, ko es protams redzēšu dzīvajā tāpat kā visas pēdējās mājās spēles :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.apollo.lv/portal/sports/articles/193135

principā jau man tā šķiet tīri stilīga tradīcija, neba nu tās cepures baigi grūti savākt.

BĻEĢ es nevaru sagaidīt šodienas spēli pret viķaz, ko es protams redzēšu dzīvajā tāpat kā visas pēdējās mājās spēles :)

NU jaa taisniba jau ir,visiem jau noteikumi vieni,bet nu ja taa pienjemts :) NU mazums visi saskatijushies NHL :) macho tev faking ir kaads ABONOMENTS vai kaa tu uz visaam taam spelem tiec?

Link to comment
Share on other sites

nākošgad vajadzēs laikam pirkt abonementu.

uz visām spēlēm pērku biļetes, pārsvarā tiklīdz kā tās ir pieejamas biļešuservisā. Uz šīm pēdējām spēlēm nedaudz nogulēju + pa swh izreklamēja, tāpēc nācās pirkt nedaudz citur nekā iemīļotajā 312 sektorā. bet viss ok, iepriekšējā spēlē trāpīju pie vārtiem kur visvairāk ripas sameta :)

btw pozitīvais ir tas, ka daudzas pēdējās spēles dzīvajā ir bijušas totālākā konfekte, it īpaši izceļot spēles pret magņitogorsku un spartaku, pret minsku arī bija zaibis :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ko, ja vineejaam, tad no CSKA atpaliekam tik par vienu punktu. :)

Btw, Vitjazam jaaciinaas par kaut kaadu (?) reputaaciju, lai vareetu speeleet naakamajaa sezonaa ieksh KHL. Skaidri zinaams, ka nekaadas pastaigas nebuus.

p.s. Kaut ka nelabas sajuutas par sho speeli, ceru, ka kljuudos. :)

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

Paskaties kā šamie labāk pēdējās 6šas spēles nospēlējuši :) Nēēsi tik drošs :) Būs faking smagi,bet nu tie 3 punkti vajadzīgi protams,kā ēst :)

Витязь - Торпедо 1:0

ХК МВД - Витязь 2:3 ОТ

Витязь - Лада 6:4

Витязь - Нефтехимик 5:4

Витязь - Ак Барс 3:2 ОТ

ЦСКА -Витязь 5:2

Link to comment
Share on other sites

Es jums pačukstēšu kurš 1dien tiks atzīts par šīs nedēļas labāko spēlētāju :) Kuram jau ir 4+3=7=? :) Ņiživijs :) Es mīlu šo veco buku,tāpat kaa Sorkinu un OZO :0 Nu HOSSA jau sāk pieradināt :) žēl tikai ka Minska nenoturēja punktus pret TOrpedo...ļoti,ļoti daudz kas izšķirsies nakamajā spēlē pret TORPEDO,bet nu kā būs,tā būs :)

Link to comment
Share on other sites

Spēle, protams ok, lolīgi bija kā pie 3ajiem vārtiem vairākumā Ozo spēlēja kā centra uzbrucējs :)

Sorokina uzvaras mūvs bija vienkārši megarespect, izrēcām dirsu skatoties slowmotionā atkārtojumu kā viņš krata galvu - bet visu cieņu viņam, 3 piruetes lieliski pareģoja 3 vārtus. Kopumā Viķaz dabūja pēc nopelniem, lai gan man šķiet, ka rezultāts 4:0, 5:0 precīzāk atspoguļotu spēles gaitu.

Bet kopumā mani (pirms divām ļoti svarīgām spēlēm šonedēļ) situācija tabulā dara tramīgu. Reāli ir tā, ka CSKA un Torpedo pēdējās 3 spēles ir pret austrumu konferences lūzeriem, līdz ar to, viņi mierīgi pēdējās 3 spēlēs var dabūt 9 punktus. Es gan ceru, ka tā nenotiks, bet ar to ir JĀRĒĶINĀS. Ņemot šo vērā, man ir maza ticība, ka apdzīsim CSKA un mums NOTEIKTI vajag uzvarēt Torpedo, lai būtu 8 punktu starpība un nedaudz mierīgāka sirds.

Link to comment
Share on other sites

lūzeriem, līdz ar to, viņi mierīgi pēdējās 3 spēlēs var dabūt 9 punktus.

Arī man šāda doma bija ienākusi prātā,bet saproti, ka visi tie 3 lūzeri cīnās arī pa pēdējo ceļa zīmi uz PLAYOFF :) Vakar tas pats Mettalurgs Novokuznjeckijs,kas ir pedejaa vietaa ahunako sniegumu pret SKA raadija,un pat teiktu ka SKA drizak paveicaas,izvelkot pagarinajumu...Ariii Amur vakar no Atlantas atnjema punktus :) Uz papira jau izskatas ka viegli,bet nu tikpat labi jabut neizpratnee,kaa TORPEDO zaudeja Vitjaz? :) Ja mes tagad zaudam Torpedjikiem un CSKA,tad mums gan ne vienus ne otrus nenokjert...JA torpedjikus vinnam un atnjemam arii punktus CSKA,tad istenibaa viss jau ir skaidrs :) JO domaju ka Torpedo punktus pret MASKAVU tapat nepanjems :) Taa kaa mums jaiekraj vismaz tie droshie 10punktu parsvars :) 3 pret Torpedo,2vi pret CSKA un esam PLAYOOFOOS Iekshaa :) Ja zaudam TORPEDO,tad ir pa ljutaaam :)

Link to comment
Share on other sites

jā, tie lūzeri cīnās par tikšanu uz playoff, tikai fakts tāds, ka torpedo arī cīnās un severstaļ ar un cska es domāju, ka arī negrib pret SKA spēlēt pirmajā kārtā, tā ka nezinu gan.

Es nesaku, ka Torpedo un CSKA dabūs 3 pēdējās spēlēs 9 punktus, es saku drīzāk, ka reālāk ir tas, ka viņi dabūs vairāk punktus pret amūru, sibirj un Nk. metalurgu nekā mēs pret avangardu, baris un Salavatu. Lai gan būtu protams skaisti.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...