Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Viss iet, bet pēc brītiņa nokarās un vienu momentu atkārto visu laiku. Tā jau tagad visiem zināma lieta, bet domāju, ka kāds jau varbūt atkodis, kā arī uz 32bit palaist.

32bit windows un tas iet kopā ar 32bit VLC. Vai tad uz 32bit windows var palaist vispār 64bit VLC?

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Viss iet, bet pēc brītiņa nokarās un vienu momentu atkārto visu laiku. Tā jau tagad visiem zināma lieta, bet domāju, ka kāds jau varbūt atkodis, kā arī uz 32bit palaist.

Nu paga, tad tev strādā uz 32bit? :D Tas, ka raustās ir interneta, vai stream lieta. Skaties uz 3000 kbps

2) Visticamāk, ka nē. Neesmu mēģinājis :)

Man pašam ir 32bit VLC un skatos visu laiku uz 4500 kbps. Atsevišķas spēles dažreiz ielago, bet tikai uz pāris sekundēm.

p.s. Man ir 280 Mbps download speed.

Edited by hikkii
Link to comment
Share on other sites

Interneta vaina tā nav - vienmēr esmu skatījies ar esošo internetu uz 4500. Un, ja arī notiek kāršanās, tad tā parasti ir, ka iekaras un vēlāk atlec atpakaļ. Nesaprotu, ko tu domā ar ''stream lieta'', bet nu lielais cilvēku masīvs, arī no sporta centra ir nonākuši pie secinājuma, ka vajag 64bit VLC.

Link to comment
Share on other sites

Jā. Bļāviens, visai sūdīgi, jo man spraušana pa tiešo ir fiziski neiespējams process.

Atvainojos, ja tas skan nedaudz neķītri ^_^

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Kāds Karsumam ar Maskavu līgums ir, un vai gadījumā, ja sezona būs veiksmīga arī turpmāk, atkal parādīsies mēģinājums pierādīt sevi NHL, kas jau ir pamēģināta lieta!? Kāds Jums viedoklis par to?

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka par NHL šīz sezonas kontekstā varētu runāt tikai tādā gadījumā, ja Dinamo neiekļūst PO, savukārt kādai NHL komandai uznāk mega traumu epidēmija.

Runājot par nākošo sezonu. Šaubos, ka NHL būs. Jābūt vismaz 2 lieliskām sezonām, lai būtu reāla interese. Savādāk var sanākt "kaķis maisā" un no tā NHL komandas baidās, jo viena veiksmīga sezona nevar būt mēraukla, ja skatāmies NHL kontekstā.

Dzīvos redzēs!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka par NHL šīz sezonas kontekstā varētu runāt tikai tādā gadījumā, ja Dinamo neiekļūst PO, savukārt kādai NHL komandai uznāk mega traumu epidēmija.

Runājot par nākošo sezonu. Šaubos, ka NHL būs. Jābūt vismaz 2 lieliskām sezonām, lai būtu reāla interese. Savādāk var sanākt "kaķis maisā" un no tā NHL komandas baidās, jo viena veiksmīga sezona nevar būt mēraukla, ja skatāmies NHL kontekstā.

Dzīvos redzēs!

Ja skatitos pec 1nas sezonas, tad Hossa jau 3reiz vismaz butu uz NHL nokljuvis :)

Link to comment
Share on other sites

Atgriežoties pie tiem VLC strīmiem.

Ja man iepriekš gāja, bet tagad neiet, tad varbūt ir iespējams rūterim kaut kā restartēt sistēmu? Vai arī tas notiek vienkārši izraujot - iespraužot atpakaļ vadu?

Jo nu man arī arī diez gan bieži uzmet steam, ka nav pietiekami labs tas savienojums. Speedtest uzrāda labus rādītājus.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...