Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Padirst uz basi peec vakardienas un saakam pieveersties kaut kam labaakam...

Shodien saakas Dzelzcelja kausa izciinja, kur pirmajaa speelee tiksies Dinamo Rīga pret "Znaroka Dinamo"...

Beidzot hokejs... :o Buus jaapaveero jaunieguvumi un vispaar jaunais Dinamo modelis...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pagaidam spele jedzigaka nekaa gaidiju :) tas tikai priecee! Nizhivija mainja varetu saakt spelet un arii Mikelis kaut ko izdariit un buus OK :) Ariii man sakumaa likaas,nu buuuus zhopjniks :) ieprieksh cik zinu LTV7 majas lpp var skatiities :) Arii khl.ru cik zinu speles var skatiities :)

Link to comment
Share on other sites

Man, gan toķikā izgāja normāli, sākumā biju 2 ls uzlicis uz kaut kādu 4,5 kof, (kad bija 2:2), bet beigas tomer ničaks, bet tas nekas, jo es overtime, kad redzēju, ka mums powerplays uzmetu 10ls ar domu, ka bulišos jau chista paņemsim un nepagāja ne 20 sec, ka jau 21ls atpakaļ :D. Tagad vel normāli uz Lietuvas basis rauju kapostu, visu laiku lieku, ka Lietuva pirmā gūs 10 punktus, katrā ceturdaļā un kof, arī neslikts 2,2 :), takā jau 25ls +, bet vel ceru, ka Lietuvieši turpinās mest pirmajās ceturdaļās daudz punktu :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...