Jump to content
GIGN Forum

Fallout 3


macho
 Share

Recommended Posts

Vats darbojas. bet tev nav iespējas izvēlēties, pa kuru ķermeņa daļu bliezt. Ar power fist, vai fisto tīri labi var nosist ar vienu vai diviem sitieniem :) bet problēma, ka jātiek klāt, lai ieblieztu. Man karma vēl turas līmenī, lai gan zogu ik pa laikam, kādu karavānu arī esmu uzlaidis gaisā. :) un trafiic nerunā muļķības, paklaiņo apkārt, ir tik daudz kvestu ko savākties. underworld ir vēstures muzejā. jāiet iekšā pa durvīm virs kuras ir miroņgalva. Kāds ir sastapies ar deathclaw? Man viens gadījās, uzmetu šim mininuke un bija gatavs. :) amathas kvestu izpildīju. bet man tā vijolēšana neiet pie sirds. Vajag science 50 lai voult tec datoros ielaustos un voltu vietas uzzinātu. dabūju visas lokācijas, tagad tik jāiet tīrīt laukā. Man jau 15 lvl. :)

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bāc, palīdziet man lūdzu. Esmu jau izbesījies. Nekādi netieku tālāk par viedu, kur man kkas ar ūdenspumpi jāizdara. Cik saprotu, man jāiet ir pa šo trubu, bet tālāk netieku. Kkādā kompī, kas bija tanī garajā gaitenī pc uzlauzu, deaktivizēju hvz ko, bet tālāk netieku.

Link to comment
Share on other sites

sviests. izpildīju kvestu un aizskrēju uz Girdershade, man nopakaļ gāja Charon, bet viņš acīmredzot aizkavējās šaujot kādu monstru un tagad man gan uz quicksave gan uz autosave ir "Charon has died!"

laikam būs jāiet tas kvests no jauna, FFFFFFFFFFFFUUUUUUCK

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

neliels bump.

k. sāku spēlēt un ir forši. tā pirmais ko esmu izdarijis ir - uzlaidis gaisā megatown. ir kādas idejas, kur lai tālāk dodos meklēt savu tēvu?

otrs ir - kā var labot vai veidot savus ieročus? konkrētāk kur iekš PIT BOY jaieiet, lai to darītu?

Link to comment
Share on other sites

Par tēvu nezinu, bet labot ieročus vari tad, ja tev ir vairāk kā viens tieši tāds pats ierocis un lai veidotu pats savus ieročus vispirms vajag atrast shēmu kādam ierocim, tad uzzināsi kādas detaļas vajag un pie jebkura workbench varēsi uztaisīt.

Link to comment
Share on other sites

jūs zinat kas tas par bosu iekš baltā nama? es tur staigāju - šauju gan mutantus gan tos dumpiniekus vai kas, tad tieku līdz telpai kur bars ārdās - pagūstu ieraudzīt milzīgu orku un pēkšņi kautkas uzsprāgst un esmu beigts. kas tur pa lietu?

Link to comment
Share on other sites

nezinu, baltajā namā neesmu bijis :/ bet gan jau ka runā par mutant behemot, paši lielākie kas ir.

Paspēlējot spēli, nācās tomēr vilties dažās lietās. pec 20 lvl vairs xp nenāk, nācās kačāt lvl cap modu, lai gan no vienas puses, vairāk jāpiedomā kur skill pointus likt, vai arī bobble head figuras var vākt, bet tās grūti pamanīt. Tomēr varēja taisīt lai vairāk pa 100 var uzkačāt, būtu daudz interesantāk. Visus nevar nošaut :( Rivet city vien ir bariņš čaru [un tie nav bērni] kurus novāc un viņi pēc brīža ceļas kājās. :(

es tipoš biju labs čars, a tad es sāku slepkavot. karma man very evil, bet megatonā visi par mani ir starā. tas tā smieklīgi. Jācer, ka bethesda izlaidīs expansiju falloutam, par ko te internetā baumo.

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

ieliku ar bazzuku pa galvu un beigts tas lielais...tagat kautko garlaikojos. lielā pilsēta visa izpētīta (vienīgi nezinu kā tikt iepretim baltajam namam tajā tornī, ko sargāja no āra 2 steel džeki, kas diežēl ir beigt. btw kā dabūt armor training?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...