Jump to content
GIGN Forum

Ipods Nelādējas :d


serif
 Share

Recommended Posts

No sākuma pamēģini restart. Ieslēdz/izslēdz Hold un pēc tam reizē nospied vidējo (centra) un augšējo pogu, līdz restartējas. Tad pieslēdz pie kompja. Man pēc kādām 10 sec tik rāda, ka ir piekonektēts.

P.S. Draiveri uzinstalēti? iTunes ir?

Link to comment
Share on other sites

ja tev šitādas lietas nekad nav bijušas (un nekad nebūs), tad man rodas jautājums, ko tu te vispār dari? (un neatbildi uz šo jautājumu)

man gadījās, ka novilku jaunāko versiju itūņiem un nelādēja, uzinstalēju oriģinālo no diska - aizgāja ;)

Link to comment
Share on other sites

marens8, vai nu piever pāksti, vai arī iesi uz kaktā pārdomāt savu dzīvi uz pāris dienām (vai arī gadiem. nedomāju, ka kāds šeit pēc tevis skums..). Nezini - paklusē, mkay!? Un par telefoniem tavs teksts bija acīmredzma stulbuma izpausme :thumbsup;

Link to comment
Share on other sites

Labi ka viņš nepateica pārinstalē savu windowsu kamēr iPods nesāk ēst tavu Biosu un mātesplati.

Ontopic:

Tev līdzi netika dots lādētājs kuru var pielikt pie kontakta, varētu to pamēģināt.

Edited by deeler
Link to comment
Share on other sites

Tev jau pateica visu, ko var izdarīt. Ko tu vēl gribi dzirdēt? Paņem āmuru - būs tev iedarbīgi ;)

Ja dzīvo Rīgā, tad aizvelc savu slinko dirsu uz Apple veikalu Galerijā Centrs un parunājies ar pārdevējiem. Ja tev ir vēl garantija, tad nes uz garantijas remontu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...