Jump to content
GIGN Forum

Rustyclown


STEPAN
 Share

Recommended Posts

Rakstu sūdzību par šo joku-adminu 'rusty'. Serverī uzvedās kā pilnīgs klauns, neuztur serveri Judenfrei un ir resns, kā arī mīl fragot un apsaukāties uz centīgiem spēlētājiem, kuri attīra serveri.

Turklāt bans nav jau pirmo reizi, bet šoreiz ir 9999min (cik sapratu) un tādējādi vairs nesanāks uzspēlēt un attīrīt serveri no pabirām kādu laiku, jo dodos ceļojumā uz ILGU laiku.

Link to comment
Share on other sites

ēm. tava rasistu pakaļa būtu pelnijusi daudz vairāk pa 1 nedēļu ar taviem tekstiem ''I hate Jews''

skat ko atradu pie noteikumiem.

''1.3. Aizliegts lietot rasistiskus un nacionālo naidu kurinošus izteicienus un saukļus.''

pirmais bans tev bij uz 3 h par rasismu. šodien atkal ienāci serverī. brīdināju tevi. bet tu sāki izaicinoši saukāt mani pa savu draudziņu un velāizvien reklamēji savu naidu.

un ar vārdiem mīl fragot tu domā, ka labi spēlēju? k. thx par komplimentu.

oh un šis teksts vnk pērle ''un attīrīt serveri no pabirām ''

vēlētos lūgt pārskatīt šī bana termiņu līdz mūzīgam banam no mūsu servera.

hunter atvainojos par savu nepareizo valdoas lietojumu. r&r ir speciālists šajā sakarā.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

skat ko atradu pie noteikumiem.

''1.3. Aizliegts lietot rasistiskus un nacionālo naidu kurinošus izteicienus un saukļus.''

pirmais bans tev bij uz 3 h par rasismu. šodien atkal ienāci serverī. brīdināju tevi. bet tu sāki izaicinoši saukāt mani pa savu draudziņu un velāizvien reklamēji savu naidu.

un ar vārdiem mīl fragot tu domā, ka labi spēlēju? k. thx par komplimentu.

oh un šis teksts vnk pērle ''un attīrīt serveri no pabirām ''

vēlētos lūgt pārskatīt šī bana termiņu līdz mūzīgam banam no mūsu servera.

hunter atvainojos par savu nepareizo valdoas lietojumu. r&r ir speciālists šajā sakarā.

Es ne reizi neteicu 'I hate jews', ne reizi. Un adminam nepienākas provocēt spēlētājus ar PM, kuros tu prasi, lai raksta sūdzības par tevi, citēšu:

es varu cerēt uz sūdzību no tavas puses?

un

make my day un uzraksit sūdzību. tad mby tā 1 nedēļa pārtaps par perm banu.

Serverim es netraucēju, nevienam nebija problēmas - pats izklaidējos - klausījos Mocartu un dedzināju. Bet tev, protams, ir problēmas, resnuli.

Link to comment
Share on other sites

rofl. es tak vēl pirms pāris mēnešiem šo banoju. tad nesagaidiju sūdzību...eh nu ta beidzot.

rekādu pm uzraku :D

''Tu vari cerēt uz normālu kastrāciju no manas puses. '' XD

vincister. ja no tiem bratva un teica teica. all day long - ''i dont like Jews'' vai ''i hate jews''

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

rekādu pm uzraku :D

''Tu vari cerēt uz normālu kastrāciju no manas puses. '' XD

vincister. ja no tiem bratva un teica teica. all day long - ''i dont like Jews'' vai ''i hate jews''

Ja liec PM, tad liec visu, nevis fragmentus. Tā bija tikai mana atbilde. Un mēs neesam nekad teikuši 'i dont like jews' vai 'i hate jews'. Varu galvot par visu klanu, jo mēs vienmēr spēlējam visi kopā.

Vincister - jā, esmu no klana [bRATVA] un lepojos.

sūdīgs citāts. bij ''make my day un uzrkasti sūdzību..''

Melis, melis, rācenis.

post-16145-1220650790_thumb.jpg

Edited by STEPAN
Link to comment
Share on other sites

tavi pārējie klana čomi klusi kā jēri. tu mums esi tas pipars ar savām ēbreju problēmām. vēl tas pierādās tekstā par ''pabirām''

vēl tavs teksts (aptuveni citēšu) ''rusty dont you wanna make this server a wonderfull place with no Jews? ''

P.S es tak teicu, ka tu nepareizi citātu iemeti. bij ''make my day..'' - ko es pats te uzrakstiju? kāds sakars ar meliem?

ar šo gan es saku GN. c ya.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

vēl tavs teksts (aptuveni citēšu) ''rusty dont you wanna make this server a wonderfull place with no Jews? ''

Pat aptuveni nav pareizs. Tu prasīji, ko nozīmē 'Judenfrei', tad es tev atbildēju - Judenfrei is a wonderful state of a server, which can be achieved by Zyklon B.

Mazāk antiseptiķi osti, vairāk sēdi uz diētas.

P.S. bana reason 'tu man jau esi pieriebies' - personiskā nepatika yo.

Edited by STEPAN
Link to comment
Share on other sites

tu man jau esi pieriebies" wtf is that all about?

? kas vainas rīzonam? tu dotu priekšroku ''Pis nahuj?'' - tādu iemeslu ar var iedot, pietam citi arī dod.

tātad neliels kopsavilkums.

stepan norāva otro reizi banu par rasistisku uzvedību serverī (šeit webā tā turpinās par pabirām) un provocējošu uzvedību, kas ar no servera nonākusi līdz šejienei. un nezkapēc mūsu skinheds jūtas nesaprasts pēc tam, kad viņam tiek piešķirts bans?

ā. lav - vispār nesapratu ''nee nee nee''...

Link to comment
Share on other sites

Un nava pofig ko viтр ir teicins pirms mзneрa , tagad iet runa par рo banu.

рis bans ir par vakardienas izgвjieniem. tu apmєam iegвji pзc kвdam 20 min, kad viтр to skandinвja. tas aizsвkas pirms ~ 3 dienвm (ko es esmu piefiksзjis. mby agrвk)

un vispвr runa neiet. :ermm:

ok. davai kвds ar lielo metamo te ieraksta un pieliek punktu рim bazaram.

Link to comment
Share on other sites

Rusty tu esi pie visa vainīgs un nemaz nemēģini attaisnoties!

Man arī draudēji ar banu!

Vispār kā jau TU, protams, nemanīji vakar vakarā serverī spēlēja gandrīz tikai ārzemnieki un viņi arī visu laiku rakstīja čatā rupjības un lamājās pa mikrafonu (tāpat kā es un pārējie).

Visi visu laiku taisīja jokus u.t.t, bet tāpēc nav jābut lamakam un uzreiz jābano, tici man daudzi uzreiz pamet spēli, jo ienāk viens, kurš uzreiz 10 nobano!

Ok gagu uzliki, bet vai vajag uzreiz banot?

+ Tas par ebrejiem bija joks, jo mēs runājām par Hitleru, un par I HATE JEWS nevar banot, vienīgi var, piemēram, par I WILL KILL JEWS!

Pēc manām domām bans IR JĀNOŅEM!

Link to comment
Share on other sites

tolks nebanot ? es nezinu kas notiek pubaa , jo esmu tur reti , bet kad ienaak kaads krievs csdm`aa un pasaka gansi , tad gan man tas biku nepatiik !tak ej krievu serveros un speelee , komunist , es padomaajju !

jeb vislabaakais bij tas , ka viens latvietis nosauca visus par gansiem , es jau protams vinjam aizraadiju ka nav labi izteikt savu viedokli par nacionaalismu , uz ko vinjsh atbildeeja ka gansi ir tautiiba no ganas :/

man radaas taads jautaajums . gansi , jeb ganieshi ?

Link to comment
Share on other sites

Man arī draudēji ar banu!

Vispār kā jau TU, protams, nemanīji vakar vakarā serverī spēlēja gandrīz tikai ārzemnieki un viņi arī visu laiku rakstīja čatā rupjības un lamājās pa mikrafonu (tāpat kā es un pārējie).

Visi visu laiku taisīja jokus u.t.t, bet tāpēc nav jābut lamakam un uzreiz jābano, tici man daudzi uzreiz pamet spēli, jo ienāk viens, kurš uzreiz 10 nobano!

Ok gagu uzliki, bet vai vajag uzreiz banot?

+ Tas par ebrejiem bija joks, jo mēs runājām par Hitleru, un par I HATE JEWS nevar banot, vienīgi var, piemēram, par I WILL KILL JEWS!

Pēc manām domām bans IR JĀNOŅEM!

:slap:

jeb vislabaakais bij tas , ka viens latvietis nosauca visus par gansiem , es jau protams vinjam aizraadiju ka nav labi izteikt savu viedokli par nacionaalismu , uz ko vinjsh atbildeeja ka gansi ir tautiiba no ganas :/

man radaas taads jautaajums . gansi , jeb ganieshi ?

:slap:

Par antisemītismu bans ir vietā! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Man arī draudēji ar banu!

ko tu tagat dirs? tev kautkāda sāpe, ka biju pret tevi iekš admina tiesībām? nevienu brīdi tev neko neteicu pa banu. pēctam, kad nobanoju stepan jautāju vai vel kādam ir rasu problēmas. tu man uzbrauc kautko un tad es tev pajautāju ''tu maz zini pa ko iet runa?'' tu atbildi ka ''nē a man vienalga'' tāka vispār paklusē ākst... bļin sāk te sacerēt pasaciņas.

P.S pa mikrofonu sūdiem? man ir voice_enable 0, lai lohos nav jāklausās. ja notiek kautkas baigi kaitinoš, tad tas parādās čata, bet tas neparādijās...

vispār kefīr tev baigie pauti parādijušies pēc gign tusa. ne? kruts vecis esi palicis. redzēji macho. bļa. tavam dikam piemet uzreiz kādus 3cm klāt ne? fakinais atsaldenis. tā izbesīt vari ar savu ņaudēšanu. vairāk pa visiem.

P.P.S un te runa iet arī par to, ka tas ir joks? wtf? kopš kura laika rasisms ir joks? jokus jā, bet nu kas ir smieklīgs tekstā ''I dont like Jews''? humors? kāds? 0.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

:slap:

:slap:

Par antisemītismu bans ir vietā! :thumbsup:

allworth , es nezinu ko tu domaa , bet ja nu tevi nosauktu par gansu , tu buutu par vienu smaidu prieciigaaks ? man nekas nav pret krieviem , es ljoti labi saprtou krievu valodu utt , nu ja vinji dziivo latvijaa , tad lai dziivo , tikai savas replikas lai patur pie seviim , jo vairs nav 1991

Link to comment
Share on other sites

Vakar vienigais, kas vareja aizskart kādu bija tas ka viņš pateica ka RUSTY IR RESNS.

Parejais viss ir bullšits un kaut kādi rusty murgi no viņa sapņiem.

P.S pa mikrofonu sūdiem? man ir voice_enable 0, lai lohos nav jāklausās. ja notiek kautkas baigi kaitinoš, tad tas parādās čata, bet tas neparādijās...

Tatad visi ir lohi un tevi aizskāra tas ka kāds pasaka I hate Jews[ko, protams , neviens taja vakara nepateica]? Rly?

Edited by BloodHunter
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...