Jump to content
GIGN Forum

Autoskola


SheYn
 Share

Recommended Posts

Esmu mazliet aizkavējies ar autoskolas sākšanu,dzimene jau 24 oktobrī,un tiesības gribētu dabūt pēc iespējas ātrāk,tapēc vēlētos atrast autoskolu,kurā varētu iziet teorijas,braukšanas apmācību jo ātrāk, jo labāk.Braucu labi.

Pašam pagaidām ir doma iestāties mustangā

St,Sv 11 nodarbības. Ceru,ka varēs iztikt arī ejot tikai 6dienās.

Mustangs ir ok autoskola?

Edited by SheYn
Link to comment
Share on other sites

Pašam pagaidām ir doma iestāties mustangā

St,Sv 11 nodarbības. Ceru,ka varēs iztikt arī ejot tikai 6dienās.

Mustangs ir ok autoskola?

es ar domaju ka vanags ir labakais visus draugus ko es zinu ar tiesibam ir kartojusi vanaga vel gribeju piebilst ka man ari 24 oktobri ir dzimene :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Es mācijos mustangā, jo par vanagu dzirdēju tikai negatīvas atsauksmes (neapgalvoju, ka vanags ir slikts, daudz ir atkarīgs no cilvēka), turpretī par mustagu nevienu sliktu atsauksmi. Autoskolas iziešana man prasija ~ 2 mēnešus, nebūtu pa laikam pietrūkusi nauda braukšanai, process būtu beidzies vēl 2 nedēļas ātrāk.

Un jā, mustangā ir obligāti jāapmeklē vismaz 50% teorijas stundas, tikai skaties pats, vai tas tev vēlāk nesagādās problēmas.

P.S. Pasniedzēji un instruktori uz goda.

P.P.S. Autoskolas teorijas eksāmenā - 30 jautājumi, 30 minūtes, pieļaujama 1 kļūda.

Link to comment
Share on other sites

Vanags - pats liku tur tiesības, ideāli, skolas teoriju nokārtoju 2 nedēļas pēc sākšanās? :khehehe: Ideāli pasniedzeji un kaut cik sakarīgas cenas..

Mustangs - naudas kāstuve, kamēr tu viņiem neatstāsi konkrētu summu, pie tiesībām netiksi.. Kaut gan mani tas neskar.. kā un kur tu tērē savu naudu..

Vanags - FTW?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...