Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Ka es varu izdarit ta lai ip nemainas ? inemot nomainot internetu man ir latelecom majas dsl! un lai nemainas ari serverim jo citreiz nakas izlegt serveri uz 1 dienu un atkal cits ip ir? Dodiet padomus!! un kads uzrakst man ka var uztaisit majas lapu ? ka labak uz servera vai hostoties?

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz netaisos nevieno nu lamāt un nosaukāt ,bet pateikšu kā ir !

Serif šajā gadijumā tev nevaidzetu krāt postus , bet gan pašam iegādāties smadzeņu komplektu , dzirdēju ka maximā ar xxx ir par 2,95 svaigas smadzenes no ķīnas , tu neesi nekāds gudrītis , lai citiem nepalīdzetu , bet gan brauktu augumā !!

Savukārt Dumidor.

Pastāv iespēja ka tu iegādājies ROOTERI kas izmaksā uz 30 ls veikalā ( Lētākākais) vai arī 15 ls (Latgalītē)

Tu pieslēdz viņu aiz lattelecom dotās kastītesun vienu vadu uz sava pc no rootera un vis problēma atrisināta rooteris darbosies kā tavs pc viņš elektrību nerij ļoti ļoti maz , bet ip adrese paliks patstāvīgi tava.

Par portu atbloķēšanu vari meklēt info google.lv vai arī man pm :).

Par net , bezmaksas dns arī vari griezties pie manis :) !

Arī velviens + Roooterim ir sekojoš , tu vari vel pieslēgt 3 pc un visiem būs vienāds ātrums ( Ātrums nesamazināsies , bet paliks tāds pats visiem 3) :) !!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...