Jump to content
GIGN Forum

Metamais Par Iisu ?


Guest o515
 Share

Recommended Posts

Paliidziet dazhiem indiviidiem ar ieteikumiem kaa pagarinaat savus metamos [tiek arii saukti par gailiishiem, kraaninjiem, u.t.t.], jo beerniem iespeejams gruuti dziivee un ir daudz komplexu !!

Mees pat vareetu uztaisiit akciju paliidzi beerniem pastiept [vai pagarinaat, abi labi skan]...

Potenciaalo nabadzinju saraxc:

  • Ojaars [goda biedrs]
  • Dr.Pain [nopietnas probleemas, taadeelj nesmejamies]
  • O Pulveris [maajas apstaakljos kaut ko ir meegjinaajis, bet neveixmiigi]

Bet luudzu paliidzat vinjiem un SPAMam sheit NAV vietas, te tiek sniegta paliidziiba un moraalais atbalsts augstaakmineetajiem subjektiem veelaugstaakmineetaa priexhmeta sakariibaa !!!

confused.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaadi ieteikumi ????

Googlii seerchot man liekas nav jeegas, jo mani jau nokritizeeja, ka esot es losis un njefig pie Googlja liena, ja rokas liikas, buutu labaak zekjes adiijis vai kandzhu dzinis.

Taadeelj, ja atrodas sheit kaac dakteriitis [vai vismaz students no Stradinjiem], nu luudzu esi atsauciigs un paliidzi - nabadzinjiem tak visa dziive ar taadiem (..) buus jaanodziivo.

P.S. es tikko atcereejos, ka agraak pa TV raadiija kaut kaadu meteeja palielinaashanas aparaatu, varbuut 3iem kandidaatiem ir veerc nopirkt ???

Link to comment
Share on other sites

bet man patiik kaa o515 visus sauc par beerniem kautgan pasham ir 18 ( tiko pilngadiigs kaa ne kaa... )

laugh.gif

labojums - esmu gandriiz beerns, man ir 19 smile.gif

Un par beerniem saucu, jo zheel tak...

Link to comment
Share on other sites

pareizi, pareizi nabadzinijiem ir jaapaliidz!!!

new_rofl.gif un pats veel bljaustiijies uz pulveri ko vinsh kaa lohs visiem piebalso laugh.gif

Googlii seerchot man liekas nav jeegas, jo mani jau nokritizeeja, ka esot es losis un njefig pie Googlja liena, ja rokas liikas, buutu labaak zekjes adiijis vai kandzhu dzinis.

to teici tu nevis kaads cits wink.gif

Link to comment
Share on other sites

w00t2.gif

ho hooo... 0515 smiliez.de_265.gif

tu cilveekus veertee peec taa cik vinjiem liels metamais, stiliigi [sabiedriskajaas dushaas drosh ka medz luureet kuram lielaaks peec taa nosakot vinja IQ] veelreiz

smiliez.de_265.gif

+ veel tu liec noprast ka tev ir normaals metamais [mashiina + normaals metamais = ko veel vairaak var veeleeties[meitenes tevi ne taa vien aplido, atkauties drosh ka nespeej]]

kraaninja taktika vienmeer nostraadaa ne? ja nav ko teikt, jaauzdirsh par metamo

ai she tev veelviens smiliez.de_265.gif

zhetonu dabuusi veelaak...

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Tiem, kam problēmas ar metamo, iesaku trenēt vienu no slavenā Šaoliņ klostera 72 Kung Fu mākslām, precīzāk, "Iron Penis". Ja gribat sīkāk par to uzzināt, noskatieties "Mind, Body and Kick Ass Moves" pirmo sēriju. Jūs visi būsiet vienkārši OMG blink.gifnew_shocked.gifblink.gifnew_shocked.gifshock1.gifnew_shocked.gif

PS

Tas NAV joks!

PPS

Ķīniezers spēja pavilkt kravas mašīnu pilnu ar cilvēkiem ar sava metamā palīdzību (NOPIETNI), es biju...like OMG WTF LOL!!111

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

o515 a neesi apsveeris taadu domu ka sheit ir arii kaads vecaaks par tevi ? wink.gif

uuuuun ??? ko Tu ar to gribeeji pateikt ????

Un tas spite toch varetu uzPMot 3iem jaunieshiem [jau daudzkaart vinju vaardi ir sheit malti], lai kaut cik uzlabotu vinjiem dziivi, nu vismaz nedaudz smile.gif

Link to comment
Share on other sites

uuuuun ??? ko Tu ar to gribeeji pateikt ????

Un tas spite toch varetu uzPMot 3iem jaunieshiem [jau daudzkaart vinju vaardi ir sheit malti], lai kaut cik uzlabotu vinjiem dziivi, nu vismaz nedaudz smile.gif

smiliez.de_2125.gif

kaarteejais spozhaa praata radiits meistardarbs happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu juus baigi neinteresantie paliekat, man saak kljuut garlaiciigi !!!

Hmm...tikko Pinky'js iepirda, ka Spite = meteens, nu tad, ko lai saka nu nezinaaju, tak shto uznjirdzu !

smiliez.de_2428.gif

Edited by o515
Link to comment
Share on other sites

o515 ir meitene no Mazbrenguliem smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

If u now vat ai min

smiliez.de_2125.gif

PS pec tava ieteikuma nopirku zviedru pena palielinataju (rlz tagad 1/2 m neeregeta stavokli smile.gifthumbsup.gifstfu.gif

PPS a tu (o515) tai avatara bilditee nenodarbojies ar pena palielinasanu (es jau neko - tik pec sejas izteiksmem)

PPPS Kura zona dzen tik labi matus???

Edited by ojaars
Link to comment
Share on other sites

Nu vot, es jau saaku nedaudz uzjautrinaaties !!!

P.S. tur es neko nepalielinu, tas ir 1 superfunny avatars, ko man 1 draugs uztaisiija, nu nevar nepaarzviegties. Un es tur esmu nenormaalaa palii, visaas bildees !!!

Link to comment
Share on other sites

manu mulkibu - a es domaju, ka tu vienmer tik stulbi smaidi...

jaa - tu ka vienmer esi izvelejies isti viriskigu reprezentativu materiaalu (tas protams liecina par tavas genetalijas nenormalo izmeru............... smile.gif

PS atkal sakam lielities ar alkohola paterinu

PPS man veljoprojam patik tavs neuzbrukosais stilins smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...