Jump to content
GIGN Forum

jauna sudziba


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

tatad es atkal biju saja pasa karte soreiz ap bazi staigaju neviena nebija visi bija jau nosauti palika mans sajuzniks no teroriem un Diesel [Ex-Scalpo] countra es atkal ielidu sava vieta vins laikam manu sajuzniku nosava un palika 1v1 es nolidu no savas milakas vietas saku kusteties meklet un bams vins kaut ko izdarija es uzreiz gar zemi beigts un zaudeju 1 fragu soreiz es iskustejos velejos vinu meklet ar nelielu energiju a vins ar mani kaut ko izdarija un es nomiru ta pat nenoka mad.gifmad.gif Es par to protams priecigs nebiju.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaku ka velos klut par adminu es saku ko piedzivoju serveri kas tev lika domat es kada raksta teicu seit sudzibas ka es butu labs admins vai ka es teicu ko tie cilveki ir izdarijusi.Un tu saki ka man skiet vai es butu labs admins es nezinu es vel nekadu admina tiesibu neesmu izmantojis un nav bijis tikai v3 reizes kad serveri iegaju bija raksts tava admina pieja ir z limenis ta bija pirma reize

Link to comment
Share on other sites

netici vinjam vinsh tevi izsmies, vinsh ir taads paats kaa suliks !!! smiliez.de_2551.gif

suliks vinju neizsmeeja aamurgalva

7074414 1c|1074 titulu parasti dabuu pasaules eliitaakajie 1c|1071 - un taa kaa tev tik labi sanaaca spiegot un to visu veel superiigi aprakstiit tad man liekas tu vinju esi pelniijis.

P.S viss kas atliek ir tikai aizsuutiit uz [email protected] veestuli lai nomaina tev zem bildes vaardu.

Link to comment
Share on other sites

Superrembo - tu man simpatizee. Cilveeks ar dveeseli.

un veel joprojaam es nevaru saprast, vai tas ir feiks vai nee, kautgan lai shitaadus tekstus taisiitu ir jaabuut vai nu pilniigaam idiotam vai nu gjeenijam. es ceru uz otro variantu...

Link to comment
Share on other sites

starp citu, tikko izlasiiju SuperRembo topiku, kur vinsh veestiija wormam par speeleetaajiem kas nekustas.

nu ko.... sen nebiju smejoties sajutis veederaa krampjus.

no shii briizha SuperRembo ir kljuvis par manu mentaalo skolotaaju un ideaalu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...