Jump to content
GIGN Forum

Vai Kartejais Gejs?


ojaars
 Share

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

EDD, turi muti ! tu nehera nerubii, tak sto paklusee !

mana bilde -> 100% tagad visi veel vairaak saaks dirst :/, bet man po ! kaa jau teicu - infantiilju txt neklausos !

post-18-1107205554.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu tad taa seenes:

1kaart augstaakmineetais subjekc ir mans brachka

2kaart arii es esmu pieduuries par to, ka vinjam nicks ir zils vai mati gari [jo pasham gari mati riebjas un patstaaviigi no tiem atbriivojos]

3kaart par sexuaalo piederiibu es vareetu paspriest, tachu ne par savu brachku - veel nav pieraadiic darbos

4kaart - EDD & Ojaar - tas, ka tikko izkaapaat no smilshkastes nenoziimee, ka var uzreizt bliezt pa taustinjiem un shitaadu shit'u dziit

5kaart - paaugaties beernelji

6kaart - no psihologjijas viedoklja skatoties Ojaara shis topicks noziimee vinja sleepto komplexu samazinaashanu noliekot citus cilveekus, vai arii savu problemu redzeejums citos cilveekos [taas ir oficiaalas teorijas un es taas neesmu izdomaajis], tak shto padomaajam vai tik pashiem ir viss ar sexuaalo orientaaciju kaartiibaa [kaut gan shaubos vai esi zils, tieshaam], taadeelj jaanjem priexhaa cici varianc - Tu pumpains tiinis buudams gaidi pirmaas kuusas diidzienu savaa kaunuma apgabalaa, tajaa pat laikaa veeleedamies visas pasaules chixas [to, ka Tev uz desktopa ir pamela, es nepiemimeeshu], kas Tev protams pumpainam nesimetriskam tiinim neizdodas, izraadi savu agresiju pret visu pasauli [iisteniibaa pac pret sevi] cepot augshaa shitaadu spam'u

7kaart - shitik garu postu laikam nekad neesmu taisiijis smile.gif

8kaart - pietix jums pusdebiilo CS raut, ejiet ar ritenjiem, skeitu vai in-line maucat - i to buus lielaax no jums labums !!!

9 kaart es ar shaadam nezinjas periodam esmu gaajis cauri un zinu, kas ir hormonu veetras to krasaakajaas izpausmees, taapeec uznjirdzienus par manu nekompetenci nepienjemu un pumpainajos dir.seejos neieklausiishos [ja nu varbuut kaadu grudaku vai pendeli veltiishu]

10kaart - komentari kaa vienmeer laipni gaidiiti, a to vakaros, kad garlaiciigi ir ko palasiit un pazviegt !

Props goes out 2 Pinky !!!

PCE o515 18.gif

Link to comment
Share on other sites

reno??? mozh man liek aizdomaties par tavu smazdenu saturu, ka tavs burts "R" arvataraa ir izgriezts no kada veca wallpapera, kads piemeram ir man ^^ smiliez.de_2125.gif (origjinalitate) - mozgov.net

soory mister orgjinalitaate 2005... notworthy.gif

vai arii *paraada videejo pirkstu

Link to comment
Share on other sites

vismaz beidzot atnaca kads pieaugushais un mums berniem iemacija ka pareizi dzivot. vinjsh zin ka mes 24/7 spelejam cs(es zinu ka ojars noteikti to dara) un zin ka mees pilnigi neko citu nedaram neejam ara no majas utt. un vina mineetaas reaalaas un tolciskaas supernodarbes arii nepazistam. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Oi, te laikam sākas IQ titānu cīņas... Es laikam paiešos maliņā, ka neapšķaida ar kādu koncentrētu pārgudru siekalu...

*pazemīgi klanās un atkāpjas reizē* unsure.gifeusa_shifty.gifmol.gif

P.S. Vai! Nepamanīju, ka 3 posti jau ielikti... Destroyer tavs posts ir vislabākais... Tiešām tas ir wink.gif gudrākais posts šajā topikā wink.gif, keep up the good work thumbsup.gifXD.gif .

Edited by Grenadieris
Link to comment
Share on other sites

Man patiik ka beidzot atnaaca pinky braalis un beidzot man noradija uz manas internet identitates projekciju manaas realaas dzives traumaas. Vismaz beidzot ir kads, kas norada uz web veidotas virtualas interakcijas nepilnigo iespeju interpreteet un uz tiem faktoriem, kas determinee sadas heterogenas - realajaa sabiedriibaa nepieskaitaamas identitaates rasanos. malacis, lielais braali, tu ne tikai muus veero, bet arii spej kontroleet...

vel gribetos piebilst, ka pasnepietiekami identitates konstruejosie faktori rada mani daleji konfliktu starp manu butibu, manu uztveri pret sevi, un manu uztveri par jusu uztveri par mani. Butiba, o lielais braali, labi ka tu beidzot izklastiji, ka problema ir tajaa, ka man nav velosipeeda.

Braali - tu, pinkija tresa, visuredzosaa acs, patiesibas zikurats, patiesibas pamatpostulats, homogenais dieva patiesibas paudeej - no si briza tu esi mans elks...

PS tavs uzbrukosais runas stils liecina par tavu sapratni un nobrieduso patibu

PPS es aizmirsu piebilst - ir labi ka pinky pieaicinaja paliga noskaidrot visus sos parpratumus savu lielo brali smile.gif

Edited by ojaars
Link to comment
Share on other sites

esmu pinkija otrs bralis...

man patik gari mati. Un nelieksos - man dazreiz velk uz zeniem... ta ka pilnigi varetu but ka pinky ari ir shitaa mana probleeminja.

bat zats oukei, pinky - kiip ap ze paip klining thumbsup.gif ai admit it

japiebilst, ka, kad pinky bija mazins vinam patika grabstit savu dibenu, bet tas jau gan jau nekaa sai diskusijaa nepaliidzees noskaidrot patiesiibu

pinkija otrs braalis

Link to comment
Share on other sites

Butiba, o lielais braali, labi ka tu beidzot izklastiji, ka problema ir tajaa, ka man nav velosipeeda.

paarzviedzu jeegu vienkaarshi no taa teikuma ko kvoutoja grenadieris un no shii te arii.

labpraat paanalizeetu braalja poustu, bet ojaars jau taapat visu pateica. Nez kaapeec man maac shaubas ka nekas normaals netiks atbildeets, jo parasti taa vienkaarshi notiek.

Destroyer - thumbsup.gif - augstaako virsotni tu sasniedzi uzbraucot Reno par vinja avataru. Respect!

veeleetos tik dazhiem pateikt (teiksim flea un koshkeram). Ja jums nav iisti ko teikt, tad nesakiet wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ojaarinj beerninj - cik ta Tev ir gadinju, ka shitik gudrus vaardus no sveshvaardu vaardniicas jau maaki izraxtiit un kaut cik sakariigi iepiit textaa ?

Godiigi sakot - paarzviedzos, cik Ojaarinjsh mums ciitiigi centaas paraadiit, ka ir liels viirs un meetaajaas ar sveshvaardiem savaarstot nu tik nesakariigu textu, ka stulbaak jau vairs nevar...

Tev ir jaasaprot, ka par Tavu erudiitumu un inteligjences liimeni nespriezh peec:

pasnepietiekami identitates konstruejosie faktori rada mani daleji konfliktu starp manu butibu, manu uztveri pret sevi, un manu uztveri par jusu uztveri par mani. Butiba, o lielais braali, labi ka tu beidzot izklastiji, ka problema ir tajaa, ka man nav sievietes un man ir jaarauj duuriitee pie PC zem galda lasot sho topicku.

Un neesmu te ne1 naacis maaciit, da dariet ko juus gribat, man ir pilniigi poh.uj vai juus seezhat ar liikaaam muguraam un kaajaa ieaugushaam griidaa pa 10h pie PC nonstopaa vai maucat ar x-iem, bleidaam, u.t.t.

P.S. 2 Flea: es, kad man veel auto nebija paarvietojos tikai ar riteni vai bleidaam, neteixhu, ka bija suudiigi smile.gif Jo principaa es sabiedrisko transportu ieniistu veel shobaltdien!

Un ir tak daudz sk8parki, kuri ir zem jumta, es pac veel uz Shmerli kaadus 3 gadus braucu pa rampu maukt !

P.P.S. neesmu regjistreejies, jo mani neregjistree, laikam neljauj no 1 IP 2 useriem regjistreeties zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Postoju veelreiz, jo savu postu nevaru labot - d'oh !!!

Ojaarinj - stils man nav uzbruukosh, driizaak pamaacoshs, jo savaadaak jau ar jums nevar, fishku nerubiijat...tikai tad, kad iedo pa galvu un noliek pie vietas, kaut kas tajaas peleekajaas shuunaas iesleedzas un saak uzvesties kaa cormaalam cilveekam pieklaajas !

Un brachka mani nesauca paliigaa, vinjsh vienkaarshi paraadiija topicku, lai es arii vareetu panjirgt, tad nu izdomaaju kaut ko ieraxtiit smile.gif [Pinky tajaa briidii jau bija horizontaalaa staavoklii un guleeja smiliez.de_2318.gif ]

Link to comment
Share on other sites

labi, ka tu pateici, ka mani teksti neko nenorada par manu izglitibas limeni - beidzot es saprotu, ka visi skolas rakstu darbi ir pilnigs bulsits - tip, labak iesim smerli paskeitot laugh.gif

A, jaa, veel - tas, ka tu nespej izsekot maniem teikumiem un pilnigi neargumenteti centies atsaukties uz psihologiju un tas raditajam iespejam analizet so situaciju, pilnigi noteikti norada uz manu pilnigo degradacijas pakapi un stulbumu.

laikam jau atkal ir vaina jamekle tevis pieminetaja velosipeda faktoraa. 31.gif

tip - atcerejos kaa man viens klasesbiedrs otraja klase visu ko nesaprata sauca par stulbu...

Ja kaut kas saja tekstaa tev liekas aizvainojosh, tad es uzreiz atvainojos, jo galu galaa - tev tacu ir mashina cool2.gif .

PS man patik tavs neuzbrukosais stilins (tads originals) un tas, ka tu noradi uz savu vecumu (tip, nedaudz asociejas ar vienas pazistamas kuces frazi - esmu vecaka, tatad man ir taisniba un es drikstu neargumenteet)

Link to comment
Share on other sites

tik taada fraaze no chata peec ojaara (Posted on Feb 1 2005, 01:42) teksta izlasiishanas

|13:40:54| <macho> tagad tas braalis droshvien neko nemaacees pateikt kaa kauko par gudras graamatas panjemshanu

vari uzmest aci laikam ~_0

es neteiktu ka es arii visus to sveshvaardus saprastu, bet to ka tavi "pamatotie argumenti" ir vienkaarshi gjeniaali uz ko arii ojaars noraadiija bija vairaak kaa skaidrs.

Tava logjiskaa fallaacija (kljuuda no anglju val) par to ka cilveekam ir vai nu iespeeja buut luuzerim un seedeet ar saliikushu muguru pie kompja vai reaali iet mochiit ar bleidiem skeitiem utt uz Shmerlja rampas liecina par tavu necilveeciigo smadzenju izaugsmi kas droshvien ir stiprinaajusies naakot pie atzinjas ka "iedot pa galvu un nolikt pie vietas" ir vieniigais pareizais celjsh pie "fishkas rubiishanas". Apsveicu tevi ar taviem ekstreemajiem panaakumiem probleemu risinaashanaa un to ka tu no shaa briizha esi arii mans elks.

Vispaar jaapievienojas destroyeram un jaapiebilst ka shie ir vieni no gudraakajiem poustiem forumaa. Cilveekiem kas ar logjiku ir uz tu (diemzheel foruma mazaakums) tavi teksti liksies ljoti interesanti (un protams logjiski).

Link to comment
Share on other sites

Un brachka mani nesauca paliigaa, vinjsh vienkaarshi paraadiija topicku, lai es arii vareetu panjirgt

Vairaak gan izskatiijaas, ka tavs brachka baigi sanervozeejaas par to, ka kaads vareetu samaitaat vinja interneta identitaates labo slavu (it kaa taada vinjam vispaar buutu), nevis smeejaas par sho topiku. Izskataas, ka arii tevi ir saacis uztraukt shis viss bullshits. Bet man patiik tavs stilinjsh te naakt, nomuldeet kauko nesakariigu, atsaucoties uz krutajaam psihologjijas teorijaam (varu sadereet, ka esi psihologjijas doktors, jo tie jau parasti dziivo ar mazo braali kopaa ---> kopaa ar senchiem). Man ir arii liels prieks, ka tu pastaasti par savu mashiinu. Kjeroties pie tavas iemiiljotaas psihologjijas, vareetu izdomaat, ka tu nemaz neesi tik kruts, jo kamdeelj tev vispaar vajadzeeja staastiit par savu mashiinu (mums siikajiem) ----> laikam jau tev ir mazveertiibas kompleksi, vai varbuut vienkaarshi mazs diks, ko tu meegjini sleept ar savas mashiinas paliidziibu (nu neesu es taads psihologs kaa tu, taapeec nemaaku pareizi (psihologjiskos terminos) izteikties). Bet kopumaa jaasaka, ka jums jauka gjimeniite smile.gif

p.s. skaistu tev dienu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...