Jump to content
GIGN Forum

Velasmašīna


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Tātad šodien mani vecāki nopirka veļasmašīnu (Electrolux EWF 10240), jo vecā sāka klabēt :D

Es atnācu mājās un skatos, ka tie baigi domīgi... Noskaidroju, ka problēma ir tāda ka veļas mašīnas platums ir ~60cm, bet durvju platums ~58... Ieteikumi ko darīt?! Labāk pacensties noņemt veļasmašīnai sānus (to darot nevar rasties defekti vai kas cits) vai izlauzt durvis??

Link to comment
Share on other sites

Ar ģeometrisko domāšanu viss kārtībā, jo viņš savā laikā nodarbojās ar metāla apstrādi, sīku/lielu detaļu izgatavošanu utt un tur precizitāte gāja milimetros....

Runājot par pašu veļas mašīnu 1 "sienu" noņemt nav iespējams, jo jāņem nost augša, priekša un tad var kaut ko mēģināt padarīt šaurāku... Došos skrūvēšanas priekos...

Link to comment
Share on other sites

Šaubos vai neostore.lv mainīs, bet rīt, protams, zvanīsim... un X ID durvis izņemt var taču rāmis ir viena gabala (metāla), kā manā skricelējumā...

_

| |

EDIT. Rīt nezvanīsim - svētdiena....

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc viņš ar senci nav izskrūvējis un dabūjis iekšā es nezinu, bet doma par meistaru ir diezgan muļķīga (tāpat kā topiks).

edit: SuperRembo sērga izrādās ir lipīga!!1111

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka tēvs aizbrauca prom un tuvāko nedēļu laikā nebūs mājās.... Un es apskatijos veco veļasmašīnu - tur visu elementāri noņemt, bet jaunajai tā nevar...

EDIT. Tagad nakts vidū atradu tādu cipa kloķīti veļasmašīnā XD un ar to var visu smuki noņemt... Sagaidīšu rītu un tad izjaukšu, un ielikšu vannas istabā. Viss bija vienkāršāk kā likās... Laikam visa stulbā topika pamatā bija alkahols un tagad, kad esmu atgājis piekrītu cash^ teiktajam par SR lipīgo kaiti. Stulbu topiku vairāk nebūs (no manas puses(vismaz ja būšu skaidrā)). Close.

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Tev tiesi ta pati problema kas man bija pirms kada laika.. Pilnigi ejot uz veiki neiedomajamies kaut ko merit, jo ta jau tak tikai velasmasina :) Beigu beigas pietruka 2 cm lai dabutu vinu ieksa... Nekas panemam fleksi izgriezam tadu mazu gabalu no sienas, bija metala ramis tam druvim apkart un ienesam.. Pec tam jau visu sacinijam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...