Jump to content
GIGN Forum

Anchievments


jaaniskal
 Share

Recommended Posts

Sāksim ar to, ka man ir TF2. Es sāku krāt mediķim tos anchievments, un jau kkādus 16 esu sakrājis :D

Nu, un tur ir rakstīts, kad no 10 ir "Milestone 1" un no 16 ir "Milestone 2", bet kā nav tā nav man tie jaunie ieroči. Kā viņus var dabūt?

EDIT: Gribu piebilst, ka man ir itkā "Syringe gun" vietā "The Blutsaugher", bet man viņam ir 1 līmenis. Kā lai dabon augstāku līmeni?

Edited by jaaniskal
Link to comment
Share on other sites

btw. exe manliekas nav tik forši kā txt, jo katru reizi viņš jāatver!

exe ir prieks tiem kam leegaalaa spele. Atver vienreiz un visi ach izpildaas un saglabaajaas. tas txt vairaak pireiks tioem kam nav legaalaa speele! Beidz FACE te savu smirdiigo biznessu dziit!

Link to comment
Share on other sites

Tu to .exe, .txt vai ko tu vēl pats taisīji, ka vari atļauties pārdot? Ipb 2.3 arī noteikti esi pats taisījis, ja vari pārdot pa 50 santīmiem. Ej labāk pelnīt zāli pļaujot, nevis mēģinot kkādu huiņu ieziepēt. Vienīgais idiots, kas kautko tādu varētu nopirkt, esi tu pats.

Link to comment
Share on other sites

Lab, lab... Bišku jau ne pa tēmu aizgāja :D

EDIT: Eu... es uzliku to Baba Tonja doto gamestate.txt un viss nosprāga :( Tjip ieeju TF2, skatos, viss itkā iet, bet ejot serverī, nevar ieiet, izmet error "Disconnect: client timed out"

Edited by jaaniskal
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...