Jump to content
GIGN Forum

Draugi


Alise
 Share

Recommended Posts

iisti nesaprotu www.draugiem.lv taadu kaa akciju, nezinu kaa lai to nodefinee _ slepenais pieluudzeejs, nekaa tur nesaprotu, redzu tikai to ka man ir divas lapinjas ar vaardiem, un uzvaardu varu uzzinaat samaksaajot 5osant. varbuut kaads ir gudraaks, vai vnk vairaak seezh draugos un paskaidrot kur ir prikols tam visam? un vai var izdariit taa lai es tajaa visaa nebuutu iesaistiita? :huh:

Link to comment
Share on other sites

bet jeega man no tiem nezinaamajiem kadriem, ja es draugos pavadu labi ja 3o min dienaa? kur nu veel mekleeju ar' kaadu saderiibu :lol:

paldies :cookies:, bet ja man gribeesies kaadu mazinju uzmaniibas, vai es vinju vareeshu piesleegt/iesleegt atpakalj?

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

:slap: bat jeega tam visam ja es nemekleeju vinjus, vai nezinu kas vinji ir?

wasn`t me :whistling:

jēga tam visam ir nauda. šī pasaule ir pilna idiņu, kas par katru cenu grib uzzināt, kuri tad ir tie, kas "grib" ar mani aiziet uz randiņu. kad galerijas un statistikas neienes pietiekami daudz, tad vajag izdomāt ko jaunu. ticu, ka viņiem idejas sadomātas pāris mēnešiem. ko viņi taisīs un par ko plēsīs kāpostu. starpcitu, šitā fīča orb pirmajiem parādijās. draugiem viņa vizuāli ir nepadevusies, bet ne jau par to ir stāsts. eh, aizrunājos.

Link to comment
Share on other sites

Sanāk ja es spaidu "Jā" uz jautājumu "Vai gribētu aiziet uz randiņu?", tad es sanāku slepanais pielūdzējs

?. Dievs stāv klāt visām tām mazajām meitenēm, kuras tagad lauza galvu dēļ manis. Es spaidiju to Jā kamēr apnika...

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...