Jump to content
GIGN Forum

Bez Ko0mentaariem


Pulkvedis
 Share

Recommended Posts

taatad lai gari nevilktu un realizeetu savu projektu "aaboliits" , esmu noleemis veikt speciaali veidotu aptauju-interviju ar lielaako dalju gign apmekleetaaju (members , admins, utt) !

shii doma dzima , kad vajadzeeja izveeleeties teemu "tipa kursa darba teemu" prieksh skolas

ceru uz atsauciibu , kaa arii tie kas ir ready - dod zinju !

par iznaakumu un progresu zinjoshu , neveelos neko daudz atklaat , jo lai peec tam neapdirstos ja nu gadienaa saies dirsaa kaut kas ,

aptaujaato saraksts un rezultaati buus tepat !

noveelam man veiksmi un paliidziet , esam atsauciigi !

ar Cienju Pulkvedis !

ak jaa buutu ljoti jauki ja mees visi zinaatu kas ir Mirc ! see you soon !

macho teiktais bij vietaa , aiziet saakums saacies , people veeleetos satikt #gign , saakshu ar tiem kas tur apgrozas ikdienaa , un automaatiski pievienoshu vinju nikus sheit , tie kas #gign nav tik biezhi peec laika ceru sarunaat - kaa izveidot sho (to ko es daru) . ok more details will be later !

ceru uz atsauciibu un tad redzees ko raadiis man projekts !

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

macho teiktais bij vietaa , aiziet saakums saacies , people veeleetos satikt #gign , saakshu ar tiem kas tur apgrozas ikdienaa , un automaatiski pievienoshu vinju nikus sheit , tie kas #gign nav tik biezhi peec laika ceru sarunaat - kaa izveidot sho (to ko es daru) . ok more details will be later !

ceru uz atsauciibu un tad redzees ko raadiis man projekts !

Link to comment
Share on other sites

ta man tagad iet ircaa un tu tur noteikti buusi?? nu ok, lai veicas!! AABOLITZ smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...