Jump to content
GIGN Forum

Wow


Muhamed Alli
 Share

Recommended Posts

Tātad esmu nosvēries uz to kad, pēc GotGame.Lv rīkotā un SteelSeries sponsorētā Non-Pro turnīra iešu prom no Counter-Strike līdz iznāks 1.7 vai kāds konkurentspējīgs Counter-Strike.

Tātad pa to laiku esmu nosliecies spēlē Word of Warcraft. Bet pirms blizzarda gribu paspēlēt nelegālajos serveros (zinu kad viņos ir daudz bugi un daudz mazāk cilvēku) , bet tomēr gribu uzināt kādu labu Eiropas WoW server (vai arī lai ping ir kā eiropas serverim) ar kopš iespējas vairāk cilvēkiem.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nemaldos vari paspēlēt legālo kā trial, bet diezvai.

Nokačā nelegālo, izvēlies serveri no šejienes un kapā!

Daudzos serveros tauta daudz, bet nez, es spēlēju viena un tur bija kā pied**t viņu, mož es spēlēju tieši tajā |Privātājā serverī trial, bet bija kruta!!!

Link to comment
Share on other sites

btw. 1 jautājums par blizzard.

Es to karti kautkur varu arī nopirk? Nu ķip lai pagarinātu termiņu. Mutere teica ka savus bankas datus nedos nekādai spēlei un kur vel man ^_^

mybe kautkur LV Rīgā/Ogres rajona var kautko tādu nopirkt?

p.s vācu priekšlaicīgi inf. lai pēctam kad būs orginālais wow ar a-key, nav jāčakarējas.

Link to comment
Share on other sites

Pasaki mutterei, lai beidz čakarēt smadzenes un dod tik šurp savu karti!

Tāpat ar karti nekas nevar notikt, jo visi maksājumi ir 120% droši!

Veikalos arī var nopirkt! Laikam 636 bija!

Ja spēlēsi, spēlē NORMAL REALM'ā un ņem ASZUNE, mans niks - Kefrichiks (Lvl 70 Human Paladin)

Link to comment
Share on other sites

ej dirst ar savu smirdīgo un sapuvušo wos, kur vidējais spēlētāju vecums ir 10. Pēc cs serv vien var spriekst "Acc par sms"

yooo

paldies par inf. 60dien bilete 20LS tas i norm :> paldies.

btw. pēc filmas noskatīšanās "Tale of Past 3" man kā Cserim domas par w0w mainijās ^_^

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

;)

Nedirs suņus, saproti, wowā nav tāds prikols "vājš/stiprs" vai "labs/slikts", katram ir savi plusi un mīnusi, vaig tikai mācēt spēlēt un ar visiem var onwot suņus, tā jau ir gaumes lieta, ko ņemt un, ko neņemt, tākā ar saviem ieteikumiem vari nelielīties.

P.S. Nav vienkāršāk tev pasūtīt vissa classic un močīt pre-paidus caur karti? :) Ja nav 16 tad cita lieta...

Link to comment
Share on other sites

nav nav vel 16 :/ vel līdz martam jāpaciešas :D

bet nu 636 2mēnešu tā karte 19.45LS 6LS starība tikai =)

BTW mybē ir jau kāds orcu or hordu klans kur man jau vietiņu kāds varētu aisist ? :) vēlams LV

nē es gribu tās maģijas un uzbrukumus tur testēt. Pāris kombatus norm iemācīties :)

p.s kad tur ir 100000000000bugi to es zinu. Nav teleportu, kugu, liftu u.c

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

Rouge sucks, tā tiešām ir noobu klase!

Ja gribi būt ūberstiprs, iesaku ņemt Human Paladin vai arī Orc Shaman!

Orc Shamani ja pareizi uzkačā, tad tu esi pats stiprākais! Protams, arī normālu armoru u.t.t vajag :)

Human Paladinu ir kačāt visgrūtāk, ja gribi atkal būt ūberman, tad jāzin kā kačāt u.t.t

Link to comment
Share on other sites

kefirčiks, rouge nav stulbs, es nesaku ka pārējie pilnībā sūdīgi chari bet nu warrior tas vnk unikāli ar warrioru biju spēlējis vairākus mēnešus un nevienu NEVIENU duēli nēesu win ar warrioru pamēgināju jebkādu citu uzreiz win win un + vot ko tu darīsi duēli rouge paliek neredzams aburo tevi sāk močīt un viss uzvar,

btw lol ja labākais sets uzvilkts un max lvl taurenam 9000hp omg vinju neiespējami fiziski uzvarēt :D

Link to comment
Share on other sites

bļatj, ko tu vari dirst, ka warrior neko nevar. Tu laikam vairāk par 3 pogām spiest nemāki?

'btw lol ja labākais sets uzvilkts un max lvl taurenam 9000hp omg vinju neiespējami fiziski uzvarēt '

Un kas tavuprāt ir labākais sets, bļatj? 9k hp ir nekas liels.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi būt ūberstiprs, iesaku ņemt Human Paladin vai arī Orc Shaman!

Orc Shamani ja pareizi uzkačā, tad tu esi pats stiprākais! Protams, arī normālu armoru u.t.t vajag :)

Human Paladinu ir kačāt visgrūtāk, ja gribi atkal būt ūberman, tad jāzin kā kačāt u.t.t

Tu pats sapratu, ko pateici? Ša, uzmesedžošu odiņu, lai tevi nobano par šito šitu. Omg, es pat izspļāvu tēju. omglololorofl

Pve- player versus environment, vispār tas ir pofig, jo tur tāpat močī battlegraundus.

Vispār privātajos serveros ir pofig vai tas ir pve, vai pvp, tur tāpat visi luni laiž. Iesaku paspēlēt tikai prieka pēc un pa īstam močīt legālajā

Hordes Latviešu alliance uz Aszune realma - http://wow.lv/ pieregojies, ieej forumā un sameklē attiecīgo sadaļu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...