Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Taka CSDM ir maz adminu un es tur neko nevaru izmainit ,bet vienu lietu varu gan varbut un tas ir mapes. :angelic:

Zinu to ,ka standartu mapes ir vnks apnikushas gan man gan Salms ,thsEe un laikam INGO.

De_inferno un de_italy ir galigi zb katru reizi kad eju serv. vinas ir tapec es prasu dazas mapes kuras ir :yehaa: un tas ir cs_assault ,cs_office ,de_dust ,cs_militia un de_italy_gign ,gribas lai shis mapes butu ieklautas ka standartu mapes vai ari ka tur bija mapcikla nu kr4 jau daleca .D

Vienreiz jau prasiju 1 mapi de_cpl_mill un ari ielika ,bet ar to nepietikas tapec vajag ari shis un kadu laiku kamer es atkal neprasishu .)

P.S. Vnks vinas vajag un viss .)

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

:angelic:

Zinu to ,ka standartu mapes ir vnks apnikushas gan man gan Salms ,thsEe un laikam INGO.

De_inferno un de_italy ir galigi zb katru reizi kad eju serv. vinas ir tapec es prasu dazas mapes kuras ir :yehaa: un tas ir cs_assault ,cs_office ,de_dust ,cs_militia un de_italy_gign ,gribas lai shis mapes butu ieklautas ka standartu mapes vai ari ka tur bija mapcikla nu kr4 jau daleca .D

Vienreiz jau prasiju 1 mapi de_cpl_mill un ari ielika ,bet ar to nepietikas tapec vajag ari shis un kadu laiku kamer es atkal neprasishu .)

P.S. Vnks vinas vajag un viss .)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

odigy un prodigy CSDM'ā ( saku pēc savas pieredzes ) SMIRD. asvalts un millitia ir totālas žurku mapes un csdm'am galīgi neder. Reāli no cs_ mapēm csdm'am imo der italijs un ofiss, vēl arī esteits. de_dust vai tad jau nav mapciklā?? :unsure: Vēl diezgan laba mape csdm'am ir de_tuscan, kas diezgan daudz atgādina de_cpl_mill. Kā arī gaļai der cs_estate un fy_iceworld / iceworld2k

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

gigna csdmā iegriežos vairāk tādos nepopulārākos, citiem csdm'iem, laikos. Nu un pieredze CSDM'ā man ir ( varu pat galvot ) krietni lielāka par tevi. Reāli pokemonu sabiedrībā var jau arī uzlikt to asvaltu vai vēl kādu mapi, kur teju katrs stūris ir kā mudinājums "Nāc un iežurko šeit".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...