Jump to content
GIGN Forum

Trakaa Veeeeetra!


frenzzi
 Share

Recommended Posts

kaadaas sestdienaas atstraadaat. taa ka nesapriecajaties par agru, mozerfoukeri cool2.gif

Neesi viss tik gudrs džekiņ, tas ir kā kurās skolās un mūsu skolā būs tā: piemēram, ja man trešdienās ir 6 stundas, tad būs 7, vnk pielix klāt kaut kādās dienās dažas 1, max 2 stundas klāt, bet to arī jāskatās, vai skolotāji var paņemt vēl stundas tā kā .....

Draugam piemēram būs tā, ka viņam sporta dienā būs mācības un tad sporta aktivitātes, nevis kā parasti, kad nav stundu! Un uz exkursiju braux pēc stundām nevis no paša rīta, kā parasti!

Link to comment
Share on other sites

nu man gadiijas tas prieks veetras laikaa atrasties lauka apmeeram no plkst 00:30 - 2:00 ! ik pabriidim uznaaca taads forsh veejinhs, [ kad nostaveshana kaajaas sagaadaaja nelielas probleemas wink.gif ] nu un tad karo4 es meiginaju [ es gan nebiju viens] pasleepties aiz tuuvaakas maajas tb aizveejaa, un par lielu izbiili 4ista kriit koks kadu 1m no maniim, labi ka nokria saanjus , nevis uz manu pusi.. tad drosvien buutu bijis jautrs piedziivojums slimniica zaban.gif bet vispaar atrasties lauka taada laika, bija tiiri omuliigi thumbsup.gif

Nu nez, šis stāsts ir mazliet neticams- man kaut kā neticās, bet lai būtu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...