Jump to content
GIGN Forum

Steam Disks.


AmE
 Share

Recommended Posts

Tātad, šodien nopirku steam disku [Counter strike 1 : anthology] , bet ieliekot disku viņš vispār nepalaižas. Kompis mazliet padomā padomā un čik nekas.

Liec cik gribi, bet nekas nenotiek. un vispār viņš neatrod disku, itkā viņa nebūtu.

Ko man darīt?

Nedomāju ka kompis ir tik vecs, ka pat disku nevar palaist...

Edit: Da es jau rakstīju, ka kompis izliekas ka tāda diska viņā vispār nebūtu..., pat par autorun vispār var nerunāt

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

kad ieklikšķinu "my games" un "active a product on Steam..." un ierakstu savu CD-key, tad viņš prasa ielikt disku :D un saka lai ieinstallēju manuāli :D Ja vēl var kā citādāk, lūdzu sīkāk mazliet, es ar šo noņemos pirmo reiz

un disku pirku olimpijas 626 veikalā

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Fuck, lol , nē :rrrr:

Nekad nav bijis vajadzības lietot DVD tāpēc nezināju [tagad varat rēkt par manu ūberisko PC]

Bļin, dusmīgs esmu pats uz sevi.

Un vai nav citas variācijas kā varu tikt pie spēlēšanas?

Link to comment
Share on other sites

If you have "Sonic DVD Authoring software" installed on your computer it can cause the error "No Disc Inserted". The solution is to uninstall the Sonic products.

Several other similar products "AnyDVD" and "Alcohol 120%" have been reported to also cause this.

There may also be a conflict with "StarForce Protection Drivers" that are installed by some games. Starforce Drivers may also cause USB device compatibility issues as well as system instability on Windows 2000 and XP systems.

Fuck it. saucās support, neviens no dotajiem nepalīdzēja ...

Paldies, darīšu kā teicāt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Da viss ir tagad okey. viss iet, paldies tiem kas palīdzēja.

Vienīgi tagad man ir viens cits jautājums.

Piem, man ir .cfg fails kuru es palaižu spēlē, bet tad es izdomāju ka negribu lai paliek viss tas uzstādītais...

Ko man darīt, izņemot visu pārinstallēt? kā lai atgūstu visu def. lai noņemas visi hud_ un cl_ manis uzstādītie... [uz steam]. vienkārši man šķiet ka mans cfg pasliktina fps...

lol... viss pašam sanāca.

var TL.

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...