Jump to content
GIGN Forum

Gta4 Uz Pc


HyperBoy
 Share

Recommended Posts

Es varu tev nosaukt visus tos gljukus kuri man bija un veel joprojaam ir!

1. Tiko uzzinstaleejot speeli nevareeja palaist jo raadaija kuat kadu srano erroru!

2. Sho erroru lai noveerstu bija nepicieshams SP3 Windows.

3. Veelaak paradaas nakamais errors (aizmirsu kaads) Nepagaaja ne divas dienas kad speeli palaidu!

4. nospeeleeju paaris stundas un eju guleet, no riita pieceljoties visas tekstuuras ir melnas.

5. Veel ir daudz dazhaadi siikumi kurus pamana tikai speelees laikaa, kaa piemeeram uuber krutaas eenas!

Rockstar games gribeeja nedaudz vairaak nopelniit pirms ziemassveetkiem tapeec arii izlaida GTA 4 priekshlaiciigi, tapeec arii ir tie sranie gljuki!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piekāšu minimālās prasības :DD Mans 3.01GHz 4pentiums spēli velk bez nekādiem lagiem...protams, pārējais pc nav tāds sūds - ram: 2,5Gb un video: radeon hd4850.

Spēle diezgan sakarīga, bet kamera, kad brauc ar mašīnu ir stulba..

Link to comment
Share on other sites

Tas ka tur ir rakstīts SP3, nenozīmē ka arī ir SP3.

To var panākt izdarot pāris stepus:

Step 1: Run Regedit by Clicking on Start -> Run , type in regedit and press enter
Step 2: Make a backup of your registry (just in case)
Step 3: Browse to "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\Windows"
Step 4: Modify the value of "CSDVersion" from "0x00000200" (SP2) to the Windows XP SP3 value of "0x00000300"
Step 5: Close registry editor
Step 6: Reboot
Step 7: Start GTA and freakin enjoy it already!

Nu ok, whatevar.

Pamēģini uzsērčot kautko googlē.

EDIT: Ai, es sjebal gulēt.

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

man paradas tāds pats melns logs kā pumkin , tikai nav tas erors , vienkārši nekas nenotiek , logs pazūd pēc paaris sec un viss. Man ari ir rakstits SP3 , pēc loga pazušanas man parādās vai es pieņemu social clyb licensi , es vēl nepieņēmu , jo laikam paprieksū vajag atvērt spēli

dabūju lai iet , uztaisiju offline profilu , ar to xlive , spežu start , filmiņa iet bet kā beidzas tā errors un viss

gtadw8.th.jpg

canyourunit man rāda virs minimuma , man čomam iet pat zem minimumam

Edited by hero
Link to comment
Share on other sites

GTA IV (PC) PATCH

Release Date: December 13, 2008

Download Size: 32.7MB (2 files)

UpdateTitle.exe (93.3KB)

Setup.exe (32.6MB)

Vienīgos uzlabojumus ko šajā patch'ā esmu ievērojis, ir tas ka tagad ir iespējams spēlēt ar joysticku.

Tikai 1 mīnus ir tāds, ka nav iespējams uzstādit savus kontroles settingus tam joystickam. :/

Smird tas, ka nav novērsts tas pelēkais šits, kas dažreiz aizklāj visu ko redz.

Reāli var teikt, nekas nav novērsts...

Bet nu skatieties, kas mainās, kas nē.

P.S. Man patīk tas, kad Tu uzlec uz citas braucošas mašīnas, Tu netiec ignorēts. :D

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

ELKOR PLAZĀ 25ls, dvd kastītē un veselas trīs informācijas grāmatiņas + plakāts ar Lolipop girl un smukā kastītē no kartona ir to vērts

FAAk kar4 reģistrējos tajā social klubā norādu pilnībā visu un pie 4.stepa spiezu to Complete registyration un man rāda erroru There was an error creating your account. Please review all your details and try submitting again.. Es 1000x jau pārskatīju visu ko ierakstīju un pamainīju kapēc neiet?

Link to comment
Share on other sites

laaaaaaaal, YEA jā YEA es sāku spēlet...psc spēlei dodu 10/10 grafika super (nekādu pelēko lagu nav, kaut vai pc vārgs ir), braucot ar mašinu fak jau aizmirsu kā kamera jāgroza GTA:SA pēdējo reizi jau neatceros kad spēlēju, ŠĪ spēle ir vienkārši fanstastiska, un kad sākumā filmiņa kur tipja uz kuģa brauc, da tas taču ir filma nevis datorspēle, pilsēta kā izskatās nice, cilvēki nice, nu mašīnas kaut kādas vecas, bet nu pirmā pilsēta gan jau būs normālas kaut kādas. Esmu sajūsmā par spēli..

Mans viedoklis 10/10 biju gaidījies kaut kādu parastu geimu ar labu grafiku, bet šis ir vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...