Jump to content
GIGN Forum

Gta4 Uz Pc


HyperBoy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neiesaku nevienam neko čakarēties ar savegame failiem. Piemēram, es vairs spēli palaist nevaru. Pat pēc pilnas failu atinstalēšanas tai skaitā rsgc un games for windows. Man netikai neiet vairs savs seivs, bet sākot jaunu spēli tikko kā parādos mašīnās uzmetās fatal errors zlib20. 2x esmu pa jaunu spēli instalējis, nu neiet vairs. Tas viss tikai dēļ savegame faila nomainīšanas.

Link to comment
Share on other sites

Pamegini varbut OS parlikt, varbut pat formatet. :/

P.S.

besi ka vini sito gta4 ir sita aizmetinajusi ar tadam ficam, tak tik un ta visas speles athako, nafiga vini vel censas :D

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Tad jau sanak ka ta ir speles vaina? Nevis kaut kada ahuna aizsardziba? Un nesanak ta, ka tie kuri ir pirkusi so speli ir iegrabusies? Un ja ta, tad jau principa veikalam butu janem atpakal un jaatdod nauda. Protams, ja ceks nav nolaists poda kopa ar miruso zelta zivtinu.

Dzirdeju, ka kaut kada padsmitaja (~13.) janvari busot kaut kads jauns patch, bet neko vairak nezinu.

Man ar, itka, spele pavelk, normali viss iet, bet kad paspele britinu, tad man vina sak ik pa bridim uzkarties un tad vispar uzkaras un tad, pec speles noskanojuma izmet vai nu dont send - send vai kaut kadu citu klizmu. besi :/

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Ja es pareizi esmu sapratis (nav bijusi saskare ar carcoktu gta4) tad orgjinaalajam savegame ir caur games for windows live! jo kamer neesi ielagojies vinsh neloade speeli no taas vietas kur esi palicis. Katraa zinjaa es mekleeju savegame tad kad formateeju pc, savegame ka taadu neatradu... Tapeec gaaju speeli veelreiz no jauna. Tagad esmu salicis jaunaakos vkartes driverus un sp3 un viss iet chotka.

Link to comment
Share on other sites

Dzirdeju, ka kaut kada padsmitaja (~13.) janvari busot kaut kads jauns patch, bet neko vairak nezinu.

Man ar, itka, spele pavelk, normali viss iet, bet kad paspele britinu, tad man vina sak ik pa bridim uzkarties un tad vispar uzkaras un tad, pec speles noskanojuma izmet vai nu dont send - send vai kaut kadu citu klizmu. besi :/

Tieši tā.

LAVRx save game atrodās C:/Documents and Settings/username/Local Settings/Application Data/Rockstar/GTA IV/savegame tikai, it kā lai cita seivgeims ietu vajagot nopačot vienu failu gta. Man tas diemžēl visu sačakarēja.

Link to comment
Share on other sites

lol, kā jau teicu man ziemassvētkos uzdāvināja orģinālo, GTA IV, okey instalējot biškin papisos, jo nezināju kas kam. Oukeij, spēlēju pirmo nedēļu viss super iet. Nekādu lagu (reti), nekādu grafikas kļūdu (pelēku pļeķu), kaut vai man ir pasūdīgs kompītis, kurš knapi uz medium vilka gta. Nu tad pēc nedēļas nopisās man RCSC un tad arī apnika pisties ar viņu. Un izdzēsu GTA IV, un tagad cenšos pārdot disku, (vaina nav diskā, bet gan manā datorā, ka kaut ko sapisu ar RCSC)

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

kept, kāda velna pēc tas būtu vajadzīgs?

Jebkurā gadijumā - nē, nevar.

Mašīnas dzinēju var atslēgt turot izkāpšanas taustiņu (pa defu tas būtu F taustiņš).

Es atceros, ka spēlē Mafia griežoties uz kādu virzienu, tie signāli automātiski dega.

man skiet ka vairakas speles ir kad deg automatiski, bet ir bijusas kur var pats ieslegt, bet tas vairak ir talbraucejiem.

Kada velna pec? Savam priekam, savadak, visi citi rada, bet es ne.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

yoyoyoy bitčez.

Neveidoju jaunu topiku, un neuzroku šito ( :muahaha: ) labi uzroku, bet pēc lielas vajadzības, jo nafig vajag divus GTA IV topikus, ja var visu vienā sūdā sabāzt.

Pēc ilga pārtraukuma sagribēju atkal uzspēlēt, GTA IV, so tagad jāsagaida disks no drauga un g0g0g0 spēlēt, bet te rodas jautājumi

I.

Ja es gribu spēlēt multiplejerā, ko man jādara? Cik zinu daudzās pamācībās ir jāpišās ar hamaci, bet vai es varu caur orģinālo spēli, neko nedarot spēlēt multiplejerā?

II.

Atceros šinī topikā, *jancis38*, kaut ko teica par 2GB videokartēm, bet nesapratu, tipja ir jāuzstaisa kaut kāds fails, GTA mapē un būs baigā grafika uz max vai kā? To es nesapratu.

III.

Atceros agrāk es varēju mainīt radio stacijas nu tipja likt savas dziesmas iekšā, tagad aizmirsu, please help, kur jāliek dziesmas savas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...