Jump to content
GIGN Forum

Ebay Iepirkšanās Pasta Izdevumi!


JuiCe
 Share

Recommended Posts

Kas tu jocīgs paliec ? Es prasu par izdevumiem etc.. un tie kuri ir kaut ko pirkuši. Es neprasu par kaut kādiem tev scriptiem , programām etc...

Kapēc tev te vispār bij jāraksta pasaki man ? AA skaidrs ,lai dabūtu +1 postu ^^^

Link to comment
Share on other sites

vispār jau ebay'ā ir 2 ailes, pirmā ir cena, otrā par šipingu. Samaini šipinga valsti uz latviju un skaties gala cenu (prece + shippings). Ja šipings uz LV nav norādīts, tad caur visiem bay.lv baigā nauda jāmaksā. Tāpēc es iepērkos ebay.co.uk, jo no Lielbritānijas gandrīz visas preces šipojas uz LV!

Link to comment
Share on other sites

hmm palureju pats intereses pec, bet kaut ka liekas chakars.

Pasta izdevumi kautvai izskatijas 24 euro.

Palureju video+pasta izdevumi, parkonvertejot euro uz LS sanaca tik un tik LS, nu ja ar LV salidzina ieekonomeju 120ls, bet atmuitosanas nava, taja ukrainas ebaya, un 96% positive ratio ari neparliecinosi ^^ manas domas

Link to comment
Share on other sites

Pasta izdevumi kautvai izskatijas 24 euro.

Palureju video+pasta izdevumi, parkonvertejot euro uz LS sanaca tik un tik LS, nu ja ar LV salidzina ieekonomeju 120ls, bet atmuitosanas nava, taja ukrainas ebaya, un 96% positive ratio ari neparliecinosi ^^ manas domas

Tiko palurejo to shiping it ka ja uz LV iet tad kopa ar pasta izdevumiem sanak 7 dollari 3 ls un 50 sant kopa par cepuri un pasta izdevumi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...